Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos fiam mikor cicizik,...

5 hónapos fiam mikor cicizik, ütöget, ugrál, mar stb. mért csinálja? Járt már más is így? Szeretek szoptatni, de ez katasztrófa!

Figyelt kérdés
Néha még a saját fejét is ütögeti közben.
2009. aug. 26. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nálun k is volt ilyen, aztán elmúlt.

Egyesek szerint fogzás okoz ilyet, mások szerint ilyenkor "üzd" a ciciért :)

2009. aug. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
"küzd"
2009. aug. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És ez sokáig tart?félre ne értsetek,de már előre félek,mikor enni kell neki.
2009. aug. 26. 21:40
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát, nekünk néha egy hétig is elhúzódott :)
2009. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor morzsolgatós párnát adtam a kezébe, mert szét mart teljesen, és bevállt.
2009. aug. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem fel lehet fújódva, próbálja kiküzdeni magából a pukit. Meg kell támassza magát valamiben, próbáld úgy. Sok baba egyébként ilyenkor kakil. Nálunk is a szelek bántották.
2009. aug. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom most 7 hónapos és kb 1 hete elkezdett ütögetni, és csípni, de úgy, hogy nagyon!!! Tényleg fáj. Nem vagytok egyedül!! A morzsolgatós kendőt kipróbálom!! De ha sokat mozog, esetleg megpróbálhatod bebugyolálni vmi vékony pamutpelusba, hátha jobban tud koncentrálni!
2009. aug. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem akkor csinálta, ha nem jött elég tej (pl. este). És most a cumisüveggel is csinálja, ha lassúnak találja a tempót :D
2009. aug. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálam is van ilyen főleg esti etetésnél ugyan jön a foga

eléggé "hisztis" is csíp meg ütöget ugrál dobálja magát..nem tom mitől van...de majd elmúlik 6 hónapos

2009. aug. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az enyém is akkor csinálja, amikor kifogy a ciciből, vagy már nem jön elég neki. Olyankor türelmetlen szegény:)
2009. aug. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!