Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tennétek? SOS! Babám ki...

Mit tennétek? SOS! Babám ki tudja miért, pár napja csak a babakocsiban alszik el este is. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
10 hós babám pár napja csak a babakocsiban alszik el, legyen az este, vagy nappal... Eddig mindig szépen elaludt vagy a hintájában, vagy a kiságyában. Jöhet a szemfoga is, mert duzzadt, piros neki. Létezik, hogy a babakocsi vmiért megnyugtatja? Nem jött be sem a sírni hagyás, sem a felveszem módszer...semmi... El fog ez múlni? Egyik napról a másikra van ez...Hagyjam egy ideig? Kérlek írjatok, mi lehet ez!!!
2009. aug. 26. 21:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A babák folyamatosan változnak...én az enyémet hagytam mindig úgy és ott elaludni ahogy és amikor akart. A lényeg, hogy aludjon a pici, mert az fontos. Szerintem fontosabb az, hogy nyugodtan elaludjon mint az, hogy ragaszkodjam ahhoz, hogy ágyban vagy hintában vagy babakocsiba aludjon. Az én fiam most 21 hónapos, bárhol elalszik - akár a karomban is egy vendégségben akár - és miután elalszik be tudom rakni az ágyába. De olyan is van, hogy a kertben lerakok a fűre egy pokrócot és ott alszik a friss levegőn egy jóízűt :-)
2009. aug. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!