Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tennétek? SOS! Babám ki...

Mit tennétek? SOS! Babám ki tudja miért, pár napja csak a babakocsiban alszik el este is. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
10 hós babám pár napja csak a babakocsiban alszik el, legyen az este, vagy nappal... Eddig mindig szépen elaludt vagy a hintájában, vagy a kiságyában. Jöhet a szemfoga is, mert duzzadt, piros neki. Létezik, hogy a babakocsi vmiért megnyugtatja? Nem jött be sem a sírni hagyás, sem a felveszem módszer...semmi... El fog ez múlni? Egyik napról a másikra van ez...Hagyjam egy ideig? Kérlek írjatok, mi lehet ez!!!
2009. aug. 26. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én nem értek hozzá, de biztos ott érzi jol magát. anno a szüleim csak a saját kiságyamban tudtak elaltatni, máshol nem voltam képes rá.
2009. aug. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi! De eddig mindenhol elaludt, most mi ez? Lehet a fogzás miatt ilyen érzékeny?
2009. aug. 26. 21:25
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát, biztos fog változni, ahogy itt korábbi és más fórumokban olvasgatom az alvási-altatási szokásokat. Én is meg vagyok kicsit ijedve, mert az enyém 9 hónapos, és csakis a babakocsiban alszik nappal is (3 x) és este is csak ott hajlandó elaludni, és akkor át tudom tenni a kiságyába. De nappal nem lehet áttenni, mert felébred és ordít az ágyban. :(


Én sem tudom, hogy lesz ebből valaha "normális" ágyban alvás.

2009. aug. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Az enyém is így kezdte amikor jöttek a fogai.Azóta pedig nem is alszik el máshol:((Pedig már 23 hónapos.Nappal a kocsiban, este elalszik benne,aztán viszem az ágyába és alszik tovább reggelig.Szerintem valahogy megnyugtatja a kocsi.

2009. aug. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jó tudni, nem vagyunk egyedül...de nem szeretném, ha ez így is maradna... :( Köszönöm!
2009. aug. 26. 21:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. 23 hónapos? Jesszusom, akkor még van időnk.. az enyém is ugyanez, csak még 9 hónapos. :) Na nem baj, ovodás korukra talán eljutunk az ágyban alvásig :)
2009. aug. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Semmi gond egy kis türelem!Mi is igy jártunk aztán egyre mélyebben aludt és egyre könnyebben raktuk át a kiságyba később ha fel is ébredt már nem vette zokon.Két gyerekkel játszottuk ezt végig.Ma már jól alszanak,az egyik 19 a másik 23 éves!
2009. aug. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
:) Köszönjük a megnyugató sorokat! :) Hát reméljük, nálunk is eljön ez a korszak (a mélyen alvás, és könnyebb áttétel - ugyanis ha átrakom, néha felébred és sír..)
2009. aug. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
:) aranyosak vagytok!
2009. aug. 26. 21:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekünk 4.5 hónaposan kezdte, hogy eddig jól aludt, most meg sirdogál folyton. Én most kitartóan tartom magam ahhoz, hogy még komolyabb a napirend, mert az állitólag fontos, és figyelem, mik lesznek a fix idők, amikor elálmosodik, akkor teszem le. És ha sir, kicsit hagyom, aztán megsimizem, beszélek hozzá, és kijövök. Kizárólag kiságy. Nem tudom, mit értesz nem jött be alatt, de ez nekünk olyan 1 óra altatást jelentett tegnap pl este. Ma 40 percig sirt, üvöltött és nyenyergett felváltva este. Napközben már könnyebb volt. Szerintem ne adj az elveidből, legyenek fix időpontok, ő már elég nagy, és semmiképp ne hagyd, hogy a babakocsiban aludjon, ha nem sétáltok. Ráadásul az tényleg igaz, hogy megijed, ha átrakod (nem irtad, átrakod-e), mert ahol elaludt, az fontos, hogy ott is ébredjen, mert úgy érzi magát biztonságban. Szóval ne add fel, sok sikert!! (A foga attól nem fog hamarabb kijönni vagy kevésbé fájni, hogy felboritjátok a napirendet).
2009. aug. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!