Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos babánk egy hete...

15 hónapos babánk egy hete nem hajlandó egyedül elaludni, a kezemben alszik, de ha lerakom sír. Milyen módszerek segíthetnek?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt semmi gond az esti, délutáni alvásokkal, megitta a tejet, böfi, letettem egy kicsit még beszélgetett és csendben elaludt. Most egy hete azt csinálja, hogy böfiztetés után már bólogat a kezemben, de ahogy lerakom, és észreveszi hogy megyek ki a szobából neki áll sírni. Első este befutkoztam egy csomót, majd 2 óra ment el ezzel, de már nem bírom, otthagyom. Most már egyre kevesebbet sír, csak 5 percet kb. Nem tudom miért csinálja ezt, volt így már valaki? Milyen módszer segíthet?
2009. aug. 26. 14:59
 1/1 anonim ***** válasza:
17 hónapo kisfiam jó alvónak számít, de az utóbbi hónapokban nálunk is előfordult néhányzor hasonló. Talán fogzás lehetett, vagy jobban ragazkodik hozzám időszakonként. De alapjában véve én betudom annak, hogy fejlődik az idegrendszere, napról napra egyre többet tud, jön-megy, sok inger éri, vagy valamilyen front van. A módszer a következetesség. Max. 5 percig sír, a sírásból hallom, ha nagyon kétégbeesett bemegyek hozzá, megnyugtatom és gyorsan kijövök. Abbahagyja és alszik!
2009. aug. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!