Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány ml anyatejet eszik egy...

Hány ml anyatejet eszik egy nyolcnapos lánygyermek?

Figyelt kérdés
Nem elég az anyatejem tápszerrel potólom mégis lehet hogy a 45 ml saját anyatej egy etetésre kevés??(3150 g -al született a kislányom és sárgaság miatt vesztett a súlyából).
2008. máj. 30. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én kislányom nyolcszor evett, alkalmanként kb 80 ml-t (csak anyatejet kapott, nekem se volt elég, úgyhogy egy másik anyukától hordtam 2 hétig, azóta elég. A kislányom 4,5 hónapos és még mindig van tejem, sőt 1 hónapos korától fagyasztok is napi 1-2 decit) Nem tudom próbáltál-e tejserkentőt, nekem csak a more milk használt. Elég drága, de nekem megérte, mert mindenképpen tejjel akarom etetni, egyébként pedig a tápszer se olcsó
2008. máj. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Minden baba más és más, de a doktornőm azt mondta a kérdésemre, mert engem is mindig az izgatott, hogy eleget eszik e, hogy 1 testsúlykilogramra 150 ml a megfelelő mennyiség. Természetesen elosztva az étkezések számával. Tehát 3150 grammos babánál egy nap kb 473 ml elosztva az étkezések számával.

Remélem tudtam újat mondani.

2008. máj. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!