Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok a már nem...

Mit csináltok a már nem használatos babaholmival?

Figyelt kérdés
Kinőtt ruha, játszószőnyeg, komp, kis kád. Nincs a környezetünkben kislány, akinek esetleg kölcsönadnám. Tesó nem bizti hogy lesz, ha igen akkor is még min. 5 év. Így megfordult bennem hogy eladnám. De mondjuk ha jön a tesó lehet nem leszünk úgy hogy újból megvegyük és akkor meg jól jönne. Hol lehet eladni az ilyen holmikat? Úgy hallottam pl a teszveszen vaterán nem nagyon veszik meg
2009. aug. 26. 13:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A jobb minőségűeket el tudod adni teszveszen vagy vaterán. Amiket már sokat hordott a kicsi, bolyhos, vagy agyon mosott, esetleg kopott, azt vidd be a helyi Családok Átmeneti Otthonába, vagy Családsegítőbe, mert ott ezeknek is nagyon örülni fognak :)
2009. aug. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

sok macera van vele szerintem, mire neten keresztül eladod. folyton figyelni kell az aukcióidat, aztán ha valki megveszi, ugrani neki, csomagolni, azonnal feladni, stb. nem tudom.

én inkább egyelőre elteszem azt hiszem a cuccokat, és meglátjuk. ha beesik valakinél egy gyerek, inkább kölcsönadom biztos helyre a dolgokat, ha meg később nálunk lesz még egy gyerkőc, valamit biztos fogunk még használni azért.

2009. aug. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, most nézem h teszveszben meg vaterában nem nagyon bízol, ha ott még is megpróbálod, akkor úgy add el, hogy több ruhácskából álló csomagokat állítasz össze, persze mindről mellékelsz képet, így jobban veszik, mintha egyesével árulnád. Esetleg bababizományiban is megkérdezheted, hogy beveszik-e.
2009. aug. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ill. 13:05 voltam.
2009. aug. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ja, azt elfelejtettem. játékok egy részét vagy olyan ruhákat, amiket nem akarsz majd használni később /pl tescos cuccok anyaga jó, de 4-5 évig nem fogja bírni, mikor kimosod szét fog hullani szerintem/, érdemes a védőnővel beszélni, ha tud valakit a környezetedben aki rászorul, szerintem szívesen veszik. VAgy ha van turkáló a környéken, beszélj a tulajjal, hátha x forintért átveszi aruhákat. így keresel is rajta azért és nem volt vele hónapokig tartó melód, mint az interneten.
2009. aug. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A nagyobb értékűeket (babakocsi, autósülés, kád...) eltesszük a következő gyereknek vagy tesók gyerekeinek, a ruhákat szintúgy, anyukámnál kb. 7-8 hatalmas szatyornyi ruha van már :) Voltak dolgok, amiket Vaterán adtam el, pl. hőmérő vagy hinta, kocsicipő, de ezeket nem is igazán használtuk.
2009. aug. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálunk van bababizi. Sokan ide viszik el ezeket a dolgokat. Én mindent eltettem az első és most a második fiam után is. Szerencsére van hol tárolni. Kitudja még kinek tudom odaadni a rokonságban.
2009. aug. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én megtartom,mert bàr nem tervezünk egyenlöre babàt,sose tudni.

Meg nem lenne szivem odaadni amiben példàul hazhoztam stb.

Én bekartonozva elrakom a tàroloba.

Persze ha megakarsz vàlni töle,én szerintem aukcios oldalakon probàlkozz

2009. aug. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálunk pedig van bababörze, ahol te magad eladhatod azokat a cuccokat, amik már nem kellenek. Nézz körül hátha a közeletekben is van. És 300Ft itt csak 1 napi jegy,h árulhass és csak 1 napodat veszi igénybe.
2009. aug. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kb havonta 1szer tartanak ilyet, előző voltam, csak ez kimaradt..
2009. aug. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!