Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol kapható egyszer használato...

Hol kapható egyszer használatos homloklázmérő? Ha kapható egyáltalán?!

Figyelt kérdés
Szülés után kaptunk ajándék csomagot, és annak a tartalma volt két ajándék egyszer használatos, öntapadós homloklázmérő. Nagyon hasznos dolog, de sehol nem találok ilyet.
2009. okt. 1. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is próbáltam ilyet keresni, de sehol nem találtam :( Ezer helyen megnéztem-kérdeztem már...

Pedig olyan jó volt, oltáskor mindig rátapasztottam a babámra, nem kellett állandóan a lázát méricskélni.

2009. okt. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekünk is volt a csomagba, az AB AEGON-tól, szerintem ha írsz nekik egy kedves levelet fognak küldeni.
2009. okt. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi gyógyszertárban vettünk, homlokra kell tenni, egy vékony műanyag lapocska, ami elszineződik. Ez ugyan nem egyszer használatos, de szerintem praktikus.
2009. okt. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De jóóó. lehet még ilyet kapni?! Anno az én gyerekkoromban volt :) Én nem kaptam ajándékcsomiban, de keresek majd patikában :)
2009. okt. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én is próbáltam patikában, sehol nincs, nem is hallottak róla, de nagyon praktikus. Most beteg volt lányom, és 24 órán át rajta volt, minden pillanatban láttam, hogy lázas-e. Különösen éjszaka jó dolog, mert csak ránézek, nem kell felkelteni, csak ha tényleg lázas, nekem oltári nagy segítség volt. Én is gondoltam rá, hogy írok a biztosítónak, hátha segítenek valamerre elindulni.
2009. okt. 2. 16:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Sikerült már valakinek találni? Én hónapok óta kértem az aegontól, de választra sem méltattak.
2010. ápr. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!