Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hanyas cipőt vegyek őszre a...

Hanyas cipőt vegyek őszre a fiamnak?

Figyelt kérdés
Most 8hónapos a fiam.Tudom,hogy a 18-as már kicsi rá.Így hanyas cípőt vegyek neki őszre?Első babám és ezért kérdezem,mert nem tudom.
2009. aug. 26. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát gondolom akkor 19-est. De mindenképpen próbáld rá fel mert nem minden méret ugyan akkora. Ha jó tudom évente ilyenkor 2 méretet nő a lábuk így december, január körül lehet nagyobbat kell venni.
2009. aug. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Fogadj meg egy jó tanácsot.

Ne a számozás szerint vegyél cipőt, mert az nagyon eltérő!

Mérd meg a talpát és a cipő belső talphosszát.

1 ujjnyi legyen a sarka és a cipő hátulja közt a hely.

Mindenképpen próbáld fel rá, mert van amelyik cipőnek nagyon alacsony a rüszt része, és nem megy fel a baba lábára. Érdemes olyant venni, aminek az eleje minél jobban szétnyitható, remélem érted:)

Kisfiamnak van amelyik cipőből jó még a 20as, de van olyan, amelyikből már a 23as is pici volt. Igaz ő már 17 hónapos, de az elejétől fogva nem tudok a számozásra adni.

2009. aug. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Különössen a másodiknak!
2009. aug. 26. 13:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!