Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hanyas cipőt vegyek a fiamnak?

Hanyas cipőt vegyek a fiamnak?

Figyelt kérdés
most 8 hónapos, mire elindul akkorra szeretnék cipőt venni.19-es jó lesz vagy inkább nagyobbat vegyek?vásárlási utalványt kaptunk ajándékba és hasznos dolgot szeretnék venni belőle.
2009. dec. 11. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmiképp ne vegyél neki előre cipőt. Nem tudhatod, hogy mekkora kell majd neki és, hogy melyikbe fog belemenni a lábacskája. Azt sem tudhatod, hogy mikor fog elindulni.

Pl. az én kisfiamnak nagyon magas a lábfeje és nagy is a lába. 11,5 hónaposan vettünk neki cipőt, 21-eset. Kb. 20-at felpróbáltam rá, mire 1 jó lett.

2009. dec. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem se vegyel cipot elore.

az en lanyom pl. 1 eves elmult es meg csak 16os cipot kene hordjon, de mivel ilyen pici laba van 17est vettunk es vastag zoknival adom ra. en is azt hittem, hogy 1x csak elkezd noni gyorsabban, de nem igy lett. o sem nagy baba, de a laba sem.

2009. dec. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt előre nem tudsz cipőt venni, honnan tudod, mekkora lesz a lába?

Másrészt minden cipő más, más a méret és a fazon is, azt akkor rá kell próbálni, mert lehet nem megy a lábára, lehet magas lábfeje lesz, stb...

Lányomank van 19-es cipője ami már kicsi, de van 17-es számozásu is, ami még jó-.... erről ennyit...

Inkább vegyél olyat, ami most kell, vagy várj a vásárlással, amíg aktuális lesz.

2009. dec. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem jo otlet elore cipot venni. A lanyom meg menni sem tudott, maris 20-as cipo kellett neki, mire elindult 13 honaposan addigra 22-es ciponel tartottunk, most 20 honapos (magas kiscsaj) es ma mar 25-os csizmat vettem neki.
2009. dec. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én 13 hós lánykám meg 16-os szandiban rohangászik. Télicipőnk 17-es, de kitart a télen az biztos. :-)
2009. dec. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!