Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák jogos amikor kiordibál...

Anyukák jogos amikor kiordibálnak hogy vigyem innen a dögömet mert nem tud aludni a gyerek?

Figyelt kérdés
Többen is beszóltak már, mert épp arra sétálok minden nap egyszer a kutyámmal. Elvileg emiatt nem tud aludni a gyerekük. Két dolgot tapasztaltam. Először is érdekes módon mások kutyája nem visít úgy mint az övék, azokat nem is zavarja hogy arra viszem. Másrészt, egy másik kutyára aki arra sétál nem szólnak, mert nagyobb és a gazdái ketten vannak és már idősebbek. Felháborítónak tartom hogy olyanokat kiabálnak utánam hogy húzzak innen mert különben kiengedik a rotit. Már mindent szabad? Ti is ezt tennétek itteni anyukák? Tényleg én vagyok a rossz?
2009. aug. 25. 20:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy katonai repülőtér mellett lakunk jól nézne ki ha én engedélyezném a felszállást:-))))az éjszakai repülésről nem is beszélve....sztem egy kutya sincs olyan hangos mint egy vadászgép, a másik meg az hogy miért nem csukja be valahova a kutyátját ha felébreszti a gyerekét az ugatása.Mi van a postással annak is kiszabják mikor mehet?
2009. aug. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A fiam 4 hónapos és nem ébred fel a kutyaugatásra, így lett szoktatva a zajhoz. Nekem is van kutyám. Kitérek a hitemből amikor este 8-9 körül jön egy faszi aki sétáltatja az agarát. De még sose kiabáltam utána. Engem azért zavar mert egy utcával lejjebb van egy hatalmas mező ahol simán lehetne kutyát sétáltatni és nem zavarna senkit sem.

2009. aug. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Mi főváros mellett lakunk, kutyafuttató nincs, de hát valahogy ki kell érnem a határba! Nem repülhetek... Meg mondjuk biztonságosabb az utcán sétálni, mint a kietlen izébe... De mi ráadásul hatkor megyünk, nem kilenckor.
2009. aug. 26. 11:11
 14/15 anonim ***** válasza:
51%

Hát... Alapvetően az a normál emberi hozzáállás, amit itt is tapasztalni az anyukáktól. DE, én épp tegnap szóltam be egy férfinak, hogy lesz kedves arrébb vinni a kutyáját, mert nem szeretném, ha felébresztené a fiamat. Kertes övezetben sétáltunk a fiammal, aki épp akkor aludt el. Hozzá van szokva a kutyaugatáshoz, így ha az alapjáraton megy, nem ébred fel. Csakhogy az általam említett úriember a kutyájával úgy sétált, hogy minden egyes háznál megállt, s hagyta, hagy cukkolják fel egymást a kutyák. Persze erre az egész utca összes kutyája éktelen ugatásba kezdett, ami mondanom sem kell, nem volt épp kellemes. Hogy ne ébredjen fel a fiam, hátra arcot csináltam, s elindultam visszafelé. Az úriember természetesen utánunk. Mit tudtam tenni, az első keresztutcán be jobbra, hátha nem erre jön. Persze, de. Bocsássatok meg, de ekkor elszakadt a cérna, s odaszóltam neki, hogy "Nem tűnik fel, hogy maguk elől menekülünk?"

Nekünk is van kutyánk, s igenis rá tudunk szólni, amikor mások a ház előtt sétáltatják a sajátjukat, illetve megértem, hogy a kutyának szüksége van a napi sétára. De legyen már annyi egy kutyatulajdonosban, hogy nem hergeli a többi kutyát, illetve ha babakocsit lát az utcán, megpróbál más útvonalat választani. Pláne, ha látja, hogy az anyuka épp most fordult meg. S az általam említett tulajdonos pedig látta, hiszen előtte szemkontaktusba is kerültünk.

Egyébként az én is utálom, ha valaki hajnalok-hajnalán sétáltatja a kutyáját (persze, lehet, hogy csak ilyenkor ér rá), de nyáron, nyitott ablakoknál alszik a város lakóinak 99%-a, s igenis utálok azért korábban ébredni, mert valaki épp akkor sétáltatja a blökit. De ettől még nem ordítom le a fejét!

2009. aug. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
De mi este hatkor megyünk... Nem cukkoljuk a kutyákat, én is ismerek egyet aki ezt csinálja. Viszont a kutyának is ugyanúgy van napirendje amit be kell tartani, mint a gyerek. Sőt, a kutyának jobban, mert ő gyorsan felnő és nem változik, a gyereknél meg változhat ahogy fejlődik. Azért sem tudok másfelé menni, mert a kutya így szokta meg, de ez hagyján, a baj az hogy nem tudom melyik utca biztosnásgos. Nem kockáztathatom meg egy ismeretlen utcában megtámadjanak a kutyák, sajnos nálunk ez van...:(
2009. aug. 26. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!