Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák jogos amikor kiordibál...

Anyukák jogos amikor kiordibálnak hogy vigyem innen a dögömet mert nem tud aludni a gyerek?

Figyelt kérdés
Többen is beszóltak már, mert épp arra sétálok minden nap egyszer a kutyámmal. Elvileg emiatt nem tud aludni a gyerekük. Két dolgot tapasztaltam. Először is érdekes módon mások kutyája nem visít úgy mint az övék, azokat nem is zavarja hogy arra viszem. Másrészt, egy másik kutyára aki arra sétál nem szólnak, mert nagyobb és a gazdái ketten vannak és már idősebbek. Felháborítónak tartom hogy olyanokat kiabálnak utánam hogy húzzak innen mert különben kiengedik a rotit. Már mindent szabad? Ti is ezt tennétek itteni anyukák? Tényleg én vagyok a rossz?
2009. aug. 25. 20:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Senkinek semmi köze, hogy merre sétálsz!

Az én fiam zajban is alszik, ehhez van szoktatva!

Itt állandó a kutya ugatás,a traktor stb. stb.

2009. aug. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt nem értem, az ő "dögük" ugat a te kutyádra és ezért te vagy rossz?
2009. aug. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is van kutyám és egy 6 hetes kisbabám. Mi is minden nap sétálunk kutyástól. Van, hogy egyes helyeken nagy a kutyaugatás, de az én fiamat nem zavarja,nevelés kérdése, sőt mások sem szóltak a kutyánk miatt. Ott sétáltatod ahol akarod, semmi közük hozzá. Szólj te is be nekik vissza, ha nem tetszik zárják el az időtájt a kutyáikat ők amikor sétálni szoktatok. Mond, hogy téged nem zavar ha ugat a kutyájuk.
2009. aug. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel az eróvel én ordíthanék a jégkrémes autóssal, a fagyis lánnyal, a mozgó kenyeressel, a hangos erre járókkal, a falu összes kutyájával, stb...ez hülyeség szerintem. nem egész nap ott ácsorogsz a kutyáddal gondolom. Hacsak nem egy tanyán lakik az ember akkor ezekkel a zavaró tényezőkkel együtt kell élni.
2009. aug. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tudok mondani, hogy köcsög parasztok! Ne tartsanak kutyát!!
2009. aug. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

jaj, én is bosszankodok, ha végre elalszik a rosszalvó kisfiam és valami zaj lesz hirtelen, de tisztában vagyok vele, hogy attól hogy ő alszik még nem áll meg az élet.jön szirénázva a mentőautó,bőgnek a motorok, valaki megnyomja a kaputelefont...

ez van,ilyen az élet.

nem vagy rossz.

2009. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy baba kb a 3. ugatás után már meg is szokja a kutyaugatást. Szóval ez csak kifogás szerintem. Ne foglalkozz velük, bár én valószinűleg változtatnék az útvonalamon, hogy elkerüljem ezeket a népeket :S
2009. aug. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Sétálj ott ahol akarsz,nem tilthatja meg.Két kutyánk van,mindig megugatnak mindenkit,eszembe sem jutott,hogy a babám ettöl felébredne.Mert megszokta és alszik a kutya ugatás mellett.Tuti 1nap 3szor mennék arra,márcsak azért is.
2009. aug. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát megnyugodtam hogy normális szülők nem ilyenek... Sajnos egyszer kint hagyták a kutyájukat és valóban majdnem megölte az enyéim. Nem tudom hogy szándékos volt-e, csak annyit hogy az autószerelő munkájuk miatt mindig nyitva van a kapu... Az baj, hogy több helyen is beszóltak, meg uszítják a gyereket, hogy látod csúnya iéz erre hozza a stb...
2009. aug. 25. 22:45
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen, azért vagyok rossz mert a kutyájuk őrjöng ha arra megyünk, egyszer naponta.
2009. aug. 25. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!