Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kész, becsődölt a hozzátáplálá...

Kész, becsődölt a hozzátáplálásom!? Mit próbáljak még?

Figyelt kérdés

Semmit nem fogad el 6 hónapos kicsim. EZeket próbáltam: alma leve, barack leve, alma pép, barack pép, alma párolva pépesítve, alma barackkal keverve, krumpli, krumpli almával keverve. Semmi! Mit tudnék még tenni? Segítsetek kérlek!

Ráadásul szoptatás előtt próbálom kínálni, amikor már éhes.... :-(((((


2009. aug. 25. 20:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az én fiam csak az üveges gyümit ette meg az elején! A friss alma pépesítve nem kellett az üvegeset meg kajálta! A főzelékkel ugyan ez volt a helyzet! Azután én is főztem és beletette egy üres bébiételes üvegbe, úgy megette az én főztömet. Most 9hós és pillanatnyilag megint nem eszi meg csak az üveges főzeléket. Próbáld meg az üveges bébiételeket. Az elején csak az kellett a fiamnak.
2009. aug. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is nagyon nehezen kezdett el enni a babám. 7 és fél hónapos volt, amikor elfogadta a főziket. Nekem azt tanácsolta a védőnő (és én így is csináltam), hogy egy hétig kínálgattam 2 hétig nem - így neki sem fognak rossz élmények társulni. De minket a bizonyosság kedvéért elküldtek vérvételre is és kiderült, hogy alacsony a gyerek vasa. Nem tudom, hogy ennek a pótlása miatt vagy egyébként is megjött az ehetnékje, de 2-3 hétre rá elkezdett falni. Egy biztos kitartás Neked, tudom milyen nehéz, de egyszer el fogja fogadni :D
2009. aug. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!