Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi legyen az anyósommal?

Mi legyen az anyósommal?

Figyelt kérdés

Tudom, már sokszor volt ez téma.

De jelenleg annyira kivagyok bukva, muszáj írnom róla!

Ott kellet hagynom a gyerekem az anyósnál, de totál kivagyok tőle. Egyszerűen utálom, gyűlölöm, hiába próbálkozom ezt az érzést legyőzni, nem megy!


2009. aug. 25. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Miért KELLETT otthagynod?Nem tudtad volna máshogy megoldani?Egyébként együtt érzek Veled. Nekem egyelőre még nincs gyerekem, de ha lesz nem hiszem, hogy rávegyem magam arra, hogy otthagyjam a babát. Bárki másnál hamarabb...
2009. aug. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én abszolut megértelke,akárén is irhattam volna ezt!Ugyan igy érzek én is,de szerencsére mégeddignem kellet rábiznom a fiamat nem tudomhogy birnám elviselni ha meg kéne tennem?!Miért kelletrábiznod,gondolom nyomos oka volt ha enyire nem birod és mégis megtetted?Konkrétan van vaklami ami miatt enyire nem birod vagy ez csakugy jön ,merténpl.nem igazán tudom megfogalmazni ogy miért,persze vannak kisebb nagyobb dolgok amik nem tetszenek a viselkedésében de maga az ember nem szimpatikus és ezen nem is tudok változtatani sajnos!Eztazért irom mert a férjemnek ugye nem nagyon tetszikhogy igy gondolom,amit meg is értek de nem igazán változik a véleményem ,azért probálok jopofát vágni hozzá de szerencsére nem sürün találkozunk igy könyebb!
2009. aug. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy pontosan mi is a történet nálatok, de így látatlanban is megértelek.

Nekem lassan 3 éves a lányom, de ott nem hagynám náluk egy napra sem. (Igaz ők elég messze, vidéken laknak)

Én speciel azért, mert direkt ellene tesz minden nevelési elvünknek, hülyeségekre tanítja (pl. csúnya beszéd, nyelvöltögetés), teletömi totál egészségtelen kajákkal (legolcsóbb tescós párizsi, aszpartamos üdítők) ebédre pudingot ad neki, este 10-kor még kint flangál vele az utcán... nem is sorolom, mert felmegy a pumpa. Mindezeket úgy, hogy mi ott vagyunk, szólunk is a dologért, de titokba mégis megteszi. El nem tudom képzelni, mi lenne, ha nem lennénk a gyerek mellett...

2009. aug. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Összesen 15 percről volt szó, hiába próbálom elkerülni, sajna lehetetlen, egy utcában lakunk!

Nincs különösebb ok, de nem szeretem a gyerekem mellett tudni, mindig nyüfög.

Különben, már mellettem van. Már lassan lenyugszom.

Én sem merem a férjemnek nagyon mondani, csak az anyja!

Előre rettegek, még olyan sokáig itt lesz,, hogy lehet ezt kibírni.

2009. aug. 25. 18:55
 5/8 A kérdező kommentje:
5 hónapos és most is fokhagymás levesből etette krumplival!
2009. aug. 25. 18:56
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Én nem értem ,miért nem lehet megmondani az anyósnak, hogy ha ezt csinálja, nem hagyjátok vele együtt a gyereket. Ezt a babád érdekében fel lehetne vállalni, nem pedig itt sírni, ríni, meg az anyóst szidni, még ha meg is érdemli. Azt hiszem megnézhetné magát anyósom, ha észrevenném ,mivel eteti a hátam mögött.
2009. aug. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy te egy ilyen bele való anyuka vagy!

Nem az az alap gond, hogy mivel eteti, hanem az hogy oda kell adni néha, mert hát mégis a nagyanyja és a férjem is imádja az anyját!

2009. aug. 25. 20:05
 8/8 anonim válasza:

Én egyet tanácsolok, szintén hasonló érzelmeket táplálok a drága anyósom iránt: hogy ne legyél ideges,akkor engedd át a maminak, amikor ott a férjed, így megelőzhetes azt is, hogy kettesben, azok szerint a normák szerint próbálja a gyerekedet neveelni, ami neki fontos. HA meg ott a férjed, akkor a férjed is közbeszól majd, ha nem tetszik neki valami az anyjával kapcsolatban.

Te meg minden egyes alkalommal ne azon bosszankodj, hogy megint anyóssal van, vajon mit csinál vele, mert ez őrjítő, tudom, bele is lehet őrülni, inkább csinálj magadnak arra az időre egy kis programot: beülsz a barátnőddel kávézni, teázni, elmész vele biciklizni, szoliba, kondiba, kozmetikushoz, ki a rétre napozni, a városba köülnézni, a szomszédoddal beszélgetni... csak találj magadnak egy kedves időtöltést, hogy ne azon morfondírozz, mi történik a túloldalt, hidd el könnyebb lesz, én is megkönnyebültem, amióta bevettem a leszarom tablettát. Annyira meg nem fogja tudni átnevelni. 2 hetente egyszer elviszi a férjed, aztán ennyi. Megmondom egyik héten a te családodhoz, a másik héten meg hozzá viszed. A többiben pedig ti nevelitek a gyereket,akár tetszik neki akár nem.

2011. jún. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!