Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1éves babám miért nem eszia...

1éves babám miért nem eszia kenyeret, szalámit? Csak nyámmog rajtaés kiköpi, a kiflivel is ez van csak a gyümölcsöt eszimeg ha a szájába adommeg néha a sajtot!

Figyelt kérdés
Itt olvastam hogy másekkora gyerekek már esznek reggelire vacsira szalámit,kenyeret de ez nálunk nem megy,mit tegyek,hogy kináljam hogy meg is egye?Nálatok hogy szokott hozzá és mikor?A zöldbabot és a cukorborsot hogy készititek el fözeléknek,izlik neki?Köszi!!!!
2009. aug. 25. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem először elfogadta, de utána már nem kellett neki a kenyér, sem a felvágott. Nálunk az vált be, hogy csinálok neki melegszendvicset vagy pirítóskenyeret és ezt elfogadja.
2009. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk csak úgy eszi meg a kenyeret, ha leszedem a héját. Különben kiköpi.

A zsemlét 3 felé vágom vizszintesen, és a középső sort adom neki, de arról is levágom a héját.

Nem tudom ki mit ért szalámin, de én a téli szalámit és a hasonló száraz szalámikat. Ezt nem eszi meg szintén, kiköpi.

Felvágottakat imádja.


A zöldbabot és borsófőzit úgy csinálom, ahogy magunknak. Tejfölös habarással.

Régen imádott minden főzeléket,de 2 hónapja semmi főzelékfélét nem eszik meg:(


17 hós

2009. aug. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!