Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az Aludj jól, gyermekem címu...

Az Aludj jól, gyermekem címu konyv segíthet egy 11 hónapos /rossz alvó/babánál is, vagy korábban kellett volna elolvasnom?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 16:19
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

én nem kaptam meg :(

kisshajnalka77@citromail.hu

2009. aug. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:

Nagyon szépen megköszönném, ha nekem is elküldené valaki.

biguci78@freemail.hu

Sokaat hallottam erről, állítólag segít, még nem sikerült hozzá jutnom, légyszi küldjétek el nekem is.

2009. aug. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
Utolsó kettő! Bocsi, de nem akar bejönni a freemail-em. Holnap megpróbálom elküldeni! Remélem akkor bejön.
2009. aug. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Elkezdtük alkalmazni a gyakorlatban is a könyvben olvasottakat és hát mit mondjak elég durva. Működni működik, mert 1 óra üvöltés után elaludt a pici a kiságy végében összekuporodva mint egy kis elhagyott csomag. :-( A szívem szakad meg érte! Ez normális, hogy így aludt végül el? Annyira aggódom amiatt, hogy ezzel a módszerrel többet ártok mint amennyit használ. Nem lesz emiatt a gyerkőc zárkózott, bizonytalan és lelkileg nem fog sérülni? Mik a tapasztalatok a későbbiekben? Az én kicsim már most is nagyon anyás és most van nála ez a szeparációs félelem is. Nagyon aggódom érte!

2009. aug. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

Nekem mindíg úgy alszik el, hogy a végébe összegömbölyödve, akárhogy is teszem le. Ma már nem fog annyit sírni és holnap már lehet, hogy nem is fog egyáltalán. Ha már belekezdtél csináld végig, hosszútávon jobb lesz mindkettőtöknek, hogy szépen magától alszik el és kipiheni magát, és te is.

Mondjuk nekem nem sírt sose egy órát. Ha sírt megnyugtattam, abbahagyta, de nem vettem ki a kiságyból és halkan beszéltem hozzá és kimentem, ha megnyugodott. És ezt addgi míg el nem alszik. Legelőször is csak 5x kellett visszamenni. A 4. nap meg nem is kellet visszamennem egyáltalán szépen elaludt.

2009. aug. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Átküldtem az "utolső kettőnek". Remélem megkaptátok!
2009. aug. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Jól van, ma reggel olyan a gyerkőc, mint mindig. Mintha semmi sem történt volna tegnap. :-) Természetesen folytatjuk a módszert, legalább 1 hétig. Ha 1 hét alatt nem történik "javulás", tehát nem rövidül ez az egy óra vagy nem lesz kevesebb legalább a sírás, akkor nézünk csak más módszer után. Csak tegnap nagyon rosszul éreztem magam emiatt. Mindenesetre abban, hogy 1 óra alatt aludt csak el, vastagon benne lehet, hogy elég határozott, akaratos kisfiam van. De nagyon remélem, hogy hamarosan megtanulunk egyedül elaludni. Többiek, nem kezdték el?
2009. aug. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:

Én még mindig nem kaptam meg,megpróbálnád még egyszer?Koszi

fulopiagi@zoznam.sk

2009. aug. 28. 15:20
 29/40 anonim ***** válasza:
Megpróbáltam én is elküldeni neked, remélem átmegy.
2009. aug. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
A tegnapi 22:30-as vagyok. A tegnapi 1 óra üvöltés után ma már csak 30 perc kellett az elalváshoz és csak 20 percet sírt ebből és azt sem olyan keservesen, mint tegnap. Úgy néz ki, hogy a módszer nálunk is beválik. Nagyon szépen köszönöm még egyszer a könyvet is, meg a tanácsot is! Sok sikert nektek is! :-)
2009. aug. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!