Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kislányom este kb.9-től...

Ha kislányom este kb.9-től reggel fél 6 - 6-ig alszik, az átaludt éjszakának számít?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert mostanában rászokott arra, hogy a lefekvés előtti tápit nem hajlandó megenni, aztán fél 6 - 6 körül felébred, 2 perc alatt bevágja, amit este nem evett meg, és alszik azonnal tovább, általában fél 9 - 9-ig. Ugye ez nem azt jelenti, hogy kezd visszaszokni az éjszakai evésre? Csak mert 2 hónapos kora óta nem csinált ilyet, egész eddig este 9-től reggel fél 8 - 8-ig aludt. Miért lehet ez most?
2009. aug. 25. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez már az éjszaka átalvásának számít. Nem tudom miért kel, nem tudom mióta csinálja, a világosodással nem tudod összekapcsolni? Az én lányom is kb. 6-kor kel. Van, amikor fél 6 lesz belőle, van amikor fél 7-7. Később nagyon ritkán ébred. 15 hós kislány anyukája.
2009. aug. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
7 hónapos a lányom, és nagyon úgy tűnik, hogy jönnek a fogak, több is egyszerre. Lehet ezért étvágytalanabb nappal, és mivel nem eszi meg a "kajaadagját" nappal, éhségre ébred korábban, mint szokott amúgy? Mert amint megette a tápit, visszaalszik még legalább 2 órára.
2009. aug. 25. 16:26
 3/5 anonim ***** válasza:
A kommentben megválaszoltad a kérdésed!
2009. aug. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja, igaz, csak megerősítés kellett, hogy vajon jól gondolom-e.... :-)
2009. aug. 25. 17:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Bizony a´talvás.A la´nyom 18 hónapos,de még most sem alszik ennyit egyfolytában.7 hónaposan éjjelente me´g 3x 4x cicizett. :)
2009. aug. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!