Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek az Anya,...

Mi a véleményetek az Anya, taníts engem című könyvről?

Figyelt kérdés
Megvettem de nem vagyok elszállva tőle pedig sokan dicsérték.
2009. aug. 25. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem tetszik benne? Szerintem sok jó ötlet van benne, hogy hogyan fejleszd, tanítsd a gyermeked. 2 és fél évesemen simán látszik, hogy mennyire jól feltalálja magát, kreatív és sok minden érdekli. Nem csináltam minden nap, csak ha eszembe jutott, vagy kedvünk volt, volt, hogy kimaradt fél év is, de mindig beleolvasok, kb mit illik tudnia és keresek valami hasznos játékot hozzá.
2009. aug. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is nemrég kezdtem el olvasgatni,tényleg sokan dícsérik,de meglepodtem,hogy a feladatok 99%-át,amik benne vannak,én már magamtól is csináltam a babámmal,így sok újdonság nincs benne.Az én kislányom 11 hónapos,lehet késobb jobban ki tudom használni.
2009. aug. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elájúlva én sem vagyok tőle,de néha én is beleolvasok,hogy ötletet merítsek,amikor már nem tudok mit kitalálni,meg lekövetésnek jó.Én azt vettem észre ,hogy kisebb korban 1 év alatt mi nem használtuk ,mert sok minden ösztönösen jött nekem.
2009. aug. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
7 hónapos lesz a kislányom. Sok dolgot én is ösztönösen csinálok, amit javasol, de néha nekem kicsit majdnem hogy ijesztő, hogy olyan "feladatokat", amiket jóval kisebbeknek ír, még mindig nem csinál a babám. Persze, tudom,h nem egyformák, nem is érzem, h bármiben le lenne maradva, de pl ő már 4 hónapos korra írja az utánzást, az én kislányom még most sem utánoz. Egyébként az ilyen könyveket egy támpontnak lehet használni, de órarendszerűen fölösleges!
2009. aug. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!