Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eleget eszik szerintetek a...

Eleget eszik szerintetek a lanyom? 11 hos.

Figyelt kérdés
Nem hizik tul jol ket ho alatt fel kilot hizott kb 9,200 kilo. reggel 8-kor iszik 240 ml tejet. egysz fel egyig keksz banan sos pititos es fel egykor ebed fozi mindig husuval 150-170 ml. egesz otig ugyancsak kesz stb.es otkor tejbegriz gyumolcsel vagy husival.kilencig megintcsak keksz stb.es kilenckor rizs gyumolcsel turoval,es meg 12 -kor ejjel 210ml tej. eleg neki vagy meg kell neki adni valamit? Koszike a segitseget.jol jonne.
2009. aug. 25. 14:23
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Jaj..most olvasom hogy milyen helytelenul irtam.BOCSANAT NE HARAGUDJATOK ELEGGE KAPKODTAM.
2009. aug. 25. 22:20
 12/23 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok. Az en kisfiam is Humana-t kap, 7 es fel hos kora ota tapszeres, azelot anyatejet kapott. Mindig is rosszevo volt, ugy kell "beleeroltessem" az etelt...:((( A reggeli es esti tejet nem kell elhagyni, napi fel liter koruli tejet meg kell innia. Az meg baba valogatja, hogy reggeltol delig kibirja-e a tejen, ezt megtapasztalod. neha en is adok pufulecot reggeli tejcsi utan, azt megragcsalja, de mast ritkan. Adhatsz egy kis gyumolcsot neki, es latod, aztan hogy eszik ebedet.
2009. aug. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Az uzsi hanykor van?
2009. aug. 25. 22:23
 14/23 anonim ***** válasza:
Ujra az utolso vagyok, valami mindig lemarad, bocsi! Szerintem teljesen jo a sulya a babadnak, ne aggodj. Es ahogyan eszik is szerintem ok. Talan a kekszet hagyd el, ritkabban kapjon, es ket eves kozotti felidoben, akor nem annyira veszi el az etvagyat. Adj neki tojast, joghurtot, en virslit is szoktam, preselt sonkat. Gondolom sokan nem ertenek eggyet itt velem, az az igazsag, az en fiam mar mndenbol kap amit mi eszunk szinte, kiveve a disznohust, a nehez eteleket, de kostolni azokat is megkostlja.
2009. aug. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
5-kor van, ilyenkor valtozo hogy mit kap, fozelekbol ha marad, levest, joghurtot, gyumolcsot valamivel, tejbegrizt, tojasrantottat, stb.
2009. aug. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Na szoval leirom megegyszer remelem most hellyesen fogom.

Reggel 8 ora:tapszer 240ml egesz fel 13-ig keksz,gyumi stb.fel egykor fozi mindig husival,sajttal 150-170 ml.egesz 17 oraig megint keksz gyumi stb.(na azt kifelejtettem hogy szokott kerni a mi eteleinkbol is egy par kanallal.)17 orakkor tejbegriz gyumivel.(azt meg csak 3 napja kapja mert eddig tejet ivott ilyenkor es meg nem sokat eszik meg belole kb 100ml.egesz 21 oraig megint nasi.21 orakkor gyumolcsrizs turoval vagy van hogy virslivel.es ejszaka van hogy egy ora utan is 200-210ml tej.

2009. aug. 25. 22:34
 17/23 A kérdező kommentje:
Utolsotol kerdeznem milyen joghurtot adsz neki mi a neve?
2009. aug. 25. 22:35
 18/23 A kérdező kommentje:
Ja es a tojasrantottat hogyan keszited mennyit eszik belole? ugy mint magatoknak vagy a feherjet kihagyod belole?
2009. aug. 25. 22:36
 19/23 anonim ***** válasza:
En 2 hete mar ugy keszitem mint magunknak. De h meg nem szeretned adni neki, akor tojassargajat adhatsz neki kenyerre kenve. Joghurt pedig, valami hazai markaju (romania), vagy danone, o jobban szereti a natur joghurtokat, mert savanykas, de szoktam adni neki gyumolcs joghurtot is, vagy danoninot.
2009. aug. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ja es kb egy tojast.
2009. aug. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!