Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lógni fog a mellem szoptatás...

Lógni fog a mellem szoptatás után? Ez törvényszerű?

Figyelt kérdés
Fél éve szoptatok. Nem nőtt igazán nagyot a normálishoz képest, de azért keményebb és duzzadtabb. Egy méretet nőtt szerintem. Törvényszerű h szottyadt és lógós lesz?
2009. aug. 25. 13:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a 4. vagyok. Nekem nem lett lógós a 3,5 hónap után, de a barátnőmnek sem, ő egyik gyereket 9 hónapig, a másikat másfél évig szoptatta. Igaz, neki picike melle volt eredetileg is. Az enyém közepes. Nem tudom, h köze van-e a méretnek, és a szoptatási időnek ehhez.
2009. aug. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én is már 11 hónapja szoptatok,de már csak inkább éjjel.Amikor még sok tejem volt /pár hónapja/, nekem is kemény volt és duzzadt,de mostanra bizony kicsit megereszkedett.Nem lógós,de nem olyan szép,mint volt,de nem hiszem,hogy ez torvényszeru.
2009. aug. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
49%
Ha lógni fog, az sem baj! A baba a legfontosabb! Ha a párod ezért elhagy, akkor soha nem is szeretett!
2009. aug. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Kedves utolsó, szerintem igenis baj, ha lógni fog és nem azért, mert esetleg elhagy a férjem, én MAGAM miatt nem szeretnék. És arra sem vágyom, hogy az életben egyetlen férfi ne nézzen rám többet. Persze, hogy a baba az első, de iszonyat farizeus dolog azt mondani, hogy más nem számít. Nekem számít. És szerintem mindenki másnak is.
2009. aug. 25. 19:09
 15/17 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! A tegnapi 16:13-as vagyok! Én csak téged akartalak megnyugtatni! De ha Te ezt bántásnak fogod fel, nagyon sajnálom! Nem ezt akartam!!!
2009. aug. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha alapból nagy volt a melled, akkor esélyesebb, hogy lógni fog. Kis mellnél ritkább, de sok dologtól függ. Pl. hogy mennyit szedtél fel a terhesség alatt és mennyi idő alatt fogytál vissza. Én az elsőnél 20 kg-t, de 2 hónap múlva már a régi volt a súlyom, jól ki is nyúlt a mellemen a bőr, állítólag a mell mirigyállománya "nem tolerálja" a gyors fogyást.
2009. aug. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
16.13-as én sem akartalak bántani, sorry.
2009. aug. 27. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!