Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lógni fog a mellem szoptatás...

Lógni fog a mellem szoptatás után? Ez törvényszerű?

Figyelt kérdés
Fél éve szoptatok. Nem nőtt igazán nagyot a normálishoz képest, de azért keményebb és duzzadtabb. Egy méretet nőtt szerintem. Törvényszerű h szottyadt és lógós lesz?
2009. aug. 25. 13:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
az enyém az lett:((
2009. aug. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is:((
2009. aug. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem biztos, hogy az lesz. Bár az enyém megis nőtt, meg kicsit lóg is. Szóval nem olyan szép, mint volt, de apának így is jó :D :D Szerintem, ez genetika kérdése is. Mert nekem van olyan ismerősöm aki már 40 év körül van, szoptatott két gyereket és olyan mellei vannak, mint egy 20 évesnek...

2009. aug. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém nem lett az. Olyan mint terhesség előtt. Igaz, (sajnos) csak 3,5 hónapig tudtam szoptatni, mert elapadt a tejem. De azon én is meglepődtem, h a mellem ugyanúgy néz ki mint előtte.
2009. aug. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

Nekem egyébként is nagy volt, 90G. Nem volt peckes, semmi gond nem volt vele. A második gyereknél , mikor hazaengedtek a kórházból a 3. nap, estére belázasodtam, mert aznap nem tudtam benn rendesen fejni. Otthon a jobb mellemból nagy kínkeservvel (annyira megduzzadt) fejtem le 160 ml-t. A másikból 140-et. Hát ez a másfél deci odatett.

Mondjuk nem értem, hogy hogy tudtam csak 6 hónapos koráig szoptatni ilyen tejindulás mellett...:(

2009. aug. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez csakis attol fogg hogy meddig szoptatsz!en most fejeztem be a szoptatast,1eves a fiam.Es kicsi is lett meg logos is:S dehat ezvan.Majd most bizok benne hogy ha sikerul felszednem par kilot akkor nonek OK is :D

Mivek fogytam a szoptatas alatt 46kg vok :(

2009. aug. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
OFF: ez azt jelenti hogy aki nem vagy keveset szoptat annak nem lesz lógós? Nincs gyerekem, nem vagyok önző, egyszerűen érdekel a téma, és nem értem teljesen hogy is van ez...
2009. aug. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
Amikor a mell tejet kezd termelni, akkor megváltozik a szerkezete is. Ez már a terhesség alatt megtörténik. Emiatt nem lesz már olyan feszes, mint előtte. Az, hogy kinek mennyire fog lógni, nem attól függ, hogy szoptat-e és, hogy meddig, hanem attól, hogy eredetileg milyen a melle. Mekkora a mérete, milyen a formája és milyen a nő testalkata. Én 3 gyereket szoptattam, kicsi a mellem (85B), és bár már nem olyan feszesek, mint voltak, azért nem lógnak. Hozzátenném még, hogy azoknak a nőknek is megereszkedik az idő múlásával a mellük, akik nem szültek.
2009. aug. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%

Véleményem szerint a mell milyenségének semmi köze a szoptatáshoz.

És ha belegondolsz:

A terhesség első tünetei között van, hogy megduzzad, megnől a mell. -kontra: több lesz a bőr rajta, megfeszül, megnől, amit akkor is megtesz, ha majd nem fogsz szotatni!- tehát tök mindegy , hogy szoptatsz, vagy nem, a mell akor is megnől. Hogy mennyire, vagy mennyire nem, hogy csíkos lesz, vagy nem, hogy hogy hhúzódik utána vissza, azt megint nem lehet előre tudni...

én első babám 13 hónapig szoptattam, nőttek a melleim, a nagyobb méret meg is maradt, de se csíkos nem vagyok, se nem lógnak jobban a melleim, mint előtte...

Keresztlányom anyja majd 3 évig szoptatott, pekesebb cicijei vannak, mint előtte.

Én keresztanyám 4 gyereket szoptatott, mindegyiket majd 3 évig, és szebb mellei vannak, mint sok fiatalnak, pedig már túl van az 50-en...

Szóval ez ilyen , ez ellen nem tudunk mást tenni, mint szoptatás után a mellizmokat erősíteni, és lesz ami lesz...

2009. aug. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 16 hónapos kislányomat úgy választottam le a ciciről hála rengeteg tejcsim volt látszott is a cicimen a vékony testemhez mint 2 görögdinnye! Most viszont kicsi és lógos lett SAJNOS!!!!!!!!!!!!!!!
2009. aug. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!