Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Törvényszerű, hogy szoptatás...

Törvényszerű, hogy szoptatás befejezésével lógni fog a mellem?

Figyelt kérdés
Terhesség előtt kicsi, feszes, 75B méretű cicim volt, most hogy szoptatok, szép nagy lett. HOgy fog kinézni, amikor már nem szoptatok? Mindenképpen csúnya lesz?
2008. szept. 15. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

:S. A saját tapasztalatom: sajnos igen... :(

Nekem 90B méretű volt a mellem, tényleg nagyon szép kerek, abszolút nem lógott. Ez volt az egyetlen tökéletes pontom... :D

A terhesség alatt végig hordtam melltartót, a szoptatás alatt is. Szoptatáskor ugye még nőttek a melleim, azonban amikor elapadt a tejem, akkor úgy összementek, hogy hajjaj. És ugye a bőr meg nem megy olyan könnyen össze. Tehát maradt a lapos, puha cici... :((( Az az igazság, hogy a szoptatás előtt én meg voltam győződve róla, hogy csak azoknak lesz csúnya a mellük, akik nem hordanak melltartót, de rájöttem, hogy ez hülyeség. Nem hiszem el, hogy van olyan nő, akinek nem lesz csúnyább tőle, hiszen mégiscsak megnyúlik a bőr.

2008. szept. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
változó azért, de kicsit mindenképpen laposabb lógósabb lesz, de nem törvényszerűen mindenkinek olyan vészesen.
2008. szept. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia,en inkabb a kis melluek tarsasagaba soroltam magam es orultem hogy nem nott meg a terhesseg alatt a mellem csak picit mert gondoltam milyen szep marad majd ellentetbe a nagy melluekkel. 1 honapig szoptattam es szomoruan latom hogy semmmi kulonbseg a kis es a nagy mell kozott mert igen csak meg ereszkedett mi lett volna ha tovabb tudok szoptatni?:)

Szoval a valaszom ritka akinek szep vagy ugyanolyan marad a melle mint elotte.

2008. szept. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs olyan akinek nem nyúlik meg a bőre és nem ereszkedik meg a melle. Én is megyek a kés alá:(:(:(
2008. szept. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alapból nagyon pici melleim vannak (70 B-s), és óriásira nőttek, aztán amikor véget ért a szopi, kisebbek lettek, mint voltak. Pedig de szerettem volna, ha olyan szép kerek marad. :D És lógós is sajna. :(
2008. szept. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én kivétel vagyok. Az első gyerek után nagyobb és formásabb lett a mellem, a második után pedig változatlan maradt. Mindkettőt fél évig szoptattam. Szóval előfordul hogy nem változik hátrányára a cici.
2008. szept. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
De jo neked:):):)
2008. szept. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Húha, nem valami fényes a helyzet :-/
2008. szept. 17. 08:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát nem kaptál sok biztató választ, az már igaz. :/ Viszont hiába nem szép már a cicim, a páromnak így is tetszem, állandóan bizonygatja. Csak az a kár, hogy magamnak nem tetszem. Már az is eszembe jutott, hogy rendbe hozatom, de nincs rá keret. Ja, meg addig semmiképp, amíg a kicsi szopizik (aki még csak 32 hetes pocilakó, tehát most szép a cicim). :) (A 70 B-s voltam :D )
2008. szept. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!