Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adnátok enni ilyen esetben...

Mit adnátok enni ilyen esetben? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

17 hós a kisfiam. Ahol mi lakunk (vidéki kiváros), egy CBA bolt van, ahol sosincs friss zsemle, kifli, kenyér, péksütemény. Mindig az előző napi száraz dolgokat teszik ki.

Én eleve nem eszek péksüteményeket, kenyeret, a férjem is csak hébe-hóba. Néha sütök házilag kenyeret, hogy a kisfiam tudjon enni belőle, de másnapra az is szárazabb lesz, hiába teszem bármibe. Így aztán a sült kenyér java megy a kukába.

Nem tudom mit tegyek, mert nem állunk úgy anyagilag sem, hogy elkocsikázzunk a szomszéd városba zsemléért, kenyérért.

A felvágott szintén olyan a boltban, mint a kenyérfélék. Tiszta "takony" az egész, nem friss, szivárványos vagy már sötét.

Heti egyszer megyünk a 20 km-re levő interspárba, de amit hét elején megveszek felvágottat, pénteken már nem szívesen adom a fiamnak...


2009. aug. 25. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! A főtt kajával mi a helyzet? Abból már adhatsz neki mindent, változatosan amit ti is esztek. Max. reggelire kellhet pékáru és felvágott azt meg inkább oldd meg a saját kenyérsütővel. Keress többféle gépben süthető receptet, süss teljes kiörlésű liszttel (az másnap is jó). Felvágottat is helyettesítheted körözöttel, sült tojással, virslivel (fagyasztható), kenőmájassal, vajkrémekkel.
2009. aug. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia.

remélem,nem haragszol meg érte,de nehezen hiszem el,hogy egy mai kisvárosban csak egy cba bolt legyen..

mi is vidéki kisvárosban lakunk,annak is a szélén,és mi is hetente egyszer szoktunk elmenni pl.Tesco-ba.

de a friss dolgokért ,ha kell ,akár naponta legurulunk a babával a központba,ami kb.1 órás sétát jelent oda-vissza.

a közvetlen közelünkben nekünk sincs egy bolt sem.(de én nem is bánom,nyugodt,csendes helyen lakunk legalább)

szerintem járjátok be a várost,biztos ,hogy van más lehetöség is,ahol frisset tudnál venni.

2009. aug. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nem lehet könnyű. Felvágottat vehetsz vákumcsomagolt szeleteltet, az tovább jó, vagy amit hét elején veszel abból tegyél a fagyóba hétvégén meg előveszed. Kenyeret meg ha ennyire kevés fogy, vehetsz szeleteltet, azt is le lehet fagyasztani és mindig csak annyit tudsz kivenni belőle amennyi elég a kisfiadnak.
2009. aug. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fagysztóba beteheted amit megveszel nagybevásárláskor!

Amikor kiveszed,had kiolvadni magától és olyan mintha akkor vetted volna!Főleg kiflit,zsemlét,kenyeret szeletelve!

Ha megveszel egy kissebb ród parizert vagy bármit és megfelelően becsomagolod,akkor annak szavidőig semmi baja!

remélem segítettem!

2010. máj. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!