Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól alussza át az éjszakát?

Mikortól alussza át az éjszakát?

Figyelt kérdés
ti gyereketek mikortól nem eszik éjjel? nem akarom leszoktatni csak kiváncsi vagyok hogy mikor szoktak le maguktól.váratlanul történt vagy egyre kevesebbszer kelt? most még 3 óránként kel és 6 hónapos a fiam.
2009. aug. 25. 12:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az én lányom 3 hónapos kora óta átalussza az éjszakát, kivétel volt pár nap a fogzáskor.

Az elég gyakori, hogy még 6 hósan 3 óránként kel éjjel. Próbáld meg egyikről leszoktatni, hogy csak innivalót adsz neki pár kortyot.

2009. aug. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9 hónapos a fiam és még kétszer kel szopizni...esze ágában sincs leszokni erről:) Én is csak ámulok, hogy a körülöttünk levő babák ilyen korban már bőven átalusszák az éjszakát. De nem bánom, hogy így van, úgyis hamar elrepül ez az időszak. Te babád hol alszik? Melletted vagy felkelsz hozzá?
2009. aug. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az én kincsem 7 hónapos és még szintén fel kel egyszer enni,sőt, van, hogy többször is felsír,(kiesik a cumi, vagy csak föl akar kelni ) de pl. ott a barátnőm akinek a kislánya 2 hónapos kora óta átalussza az éjszakát.

Hogy ez mitől függ??

Az az egy biztos, hogy minden baba más, sajnos nem tudod időhöz kötni.

2009. aug. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13 hónapos a fiam, 2-4 hónapos kora között átaludta az éjszakákat azóta egy kezemen meg tudnám számolni, hányszor. 1-3-szor kelünk (már csak éjszaka szopizik). Hol a foga jön, hol tombol nála a szeparációs szorongás, stb. Már én is nagyon várom, hogy egyszer átaludja az éjszakát. Az unokatesóm kisfia viszont 7.5 hónapos korig átaludta az éjszakákat, aztán kibújt az első fog, azóta kelnek. Szóval, ezt sajnos nem lehet előre tudni.
2009. aug. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
külön szobában alszik. még szívesen felkelek hozzá csak olyan mintha mindenki gyereke átaludná az éjszakát:)(
2009. aug. 25. 13:28
 6/11 anonim ***** válasza:
2 hós múlt amikor kezdte átaludni.
2009. aug. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám tápszeres, és 9 hónapos koráig kelt enni éjjel, aztán egyik napról a másikra leszokott róla. Próbáltam leszoktatni róla, de nem ment, magától szokott le az éjjeli evésről. Igaz azóta is kelni kell hozzá 3-4 szer, iszik, vagy kiesett a cumija meg hasonlók. Jövő hónapban lesz 1 éves de még egyszer sem aludta át az éjszakát, így én sem :( de ami késik nem múlik. Remélem hamarosan már nem kell hozzá felkelni, addigra meg majd jön a kistesó :) :) akkor meg lehet hozzá kell kelni, de az is lehet, hogy a második baba aludni fog éjjel. :) :) Ez nagyon gyerek függő, szerintem.

2009. aug. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia

Az én kisfiam két és fél hónapos kora óta alussza át az éjszakát. 21:30 körül alszik el és olyan 6-7 között kell.

2009. aug. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
1hótol ,de tápszeres volt.Szép lassan kitolta az evést.
2009. aug. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na ezt én is így érzem...mindenkinek a gyereke átalussza az éjszakát...HÁT az enyém nem! 11 hós és nagggyon sokszor kel éjjel! És ahogy itt olvasgatok van sorstársam bőven...
2009. aug. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!