Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha a 2 hetes kislányom...

Baj ha a 2 hetes kislányom másfél óránként kéri a cicit?

Figyelt kérdés
Kezdek kétségbe esni nem tudom nem e ártok a kislányomnak ha másfél óránként adok neki enni, a védőnő azt mondta ne adjak neki csak 2-3 óránként, de azt a kislányom nem várja ki, tejem ven elég és szépen gyarapodik, szerintem a cici megnyugtatja és ha éppen nem alszik a mellemen van, melyik jobb az igény szerinti szoptatás vagy az időhöz kötött, tudnátok nekem segíteni?
2009. aug. 25. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Én az igény szerinti szoptatás mellett szavazok. Egyébként is, mit tudsz vele csinálni? Hagyod még 1 órát ordítani, hogy leteljen a 3 óra? Anyatejjel állítólag nem lehet túltáplálni, úgyhogy szerintem adj neki, amennyit kér.

Üdv, 6 hetes baba anyukája

2009. aug. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

neeeeeeeem baj!!sőt...Kisfiam 15 hós és hiába kap már mást is,3-4 óránként kéri a tejcsit,cicit:-)

ő is olyan sűrűn szopcsizott,s szeintem ezért is van még mindig ennyi idő után is rengeteg tejem:-)

Ha igéyli,mindenképp szopcsizon:-)

régebben próbáltam az időt tartani aztán rájöttem,jobb igény szerint,ahogy Ő igényli hisz az anyatejnél nincs fontosabb ebben az időszakban és az anyai közelségről nem is beszélve:-))))

2009. aug. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahogy kéri úgy szopiztass, majd lassan beáll nála is a kereslet kínálat dolog!Nálunk is ez volt.2 évig cicizett a lánym, és mindig igény szerint!
2009. aug. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igény szerint szoptass! Azzal nem árthatsz a babádnak, csak a javát szolgálja.
2009. aug. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem tudom betartani a 2-3 órát mert sír a ciciért és látom, hogy igényli hiszen ha ölbe veszem rögtön keresi, csak a védőnőm letolt mikor mondtam, hogy van amikor óránként, másfél óránként mellre teszem, mert azt mondta ez nem jó a babának nem értek vele egyet és már nem is mondom neki milyen időközönként eszik, csak már kezdtem magamba beszélni, hogy lehet tényleg ártok neki, ha igény szerint szopizik.
2009. aug. 25. 11:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát amúgy nagyon kicsi még,2-3 hónap és beáll rendesen neki is az étkezése,addig meg adj neki cicit:)Inkább azt mint a cumit:)
2009. aug. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ok, igény szerint jó szoptatni, de ez nagyon gyakori. Szerintem legalább 2-2,5 órát várni kéne. Azt nézd meg, hogy ne mvizes-e a tejed, fejjél le belőle, és meglátod. Mert akkor megéhezhet gyakrabban, ha nem elég tartalmas neki.
2009. aug. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!