Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen feltéttel adtok kenyérf...

Milyen feltéttel adtok kenyérfélét a 11-12 hós babátoknak?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 07:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ma reggelire virslit adtam neki a kenyérhez, de szoktam, margarint, sajtkrémet, sonkát, parizert tenni rá.

Múlt héten kacsazsíros kenyeret kapott kovászos uborkával (nem olyat mint a mienk, csak éppen áthúztam a kenyéren a zsíros kést, nagyon ízlett neki, a kovászos ubit meg egyenesen imádja) :)


Majd akarok neki csinálni tojáskrémet (tojássárgája+vaj, pici só, petrezselyem zöld), meg házi májkrémet (csirkemáj+vaj+pici só)


11 hós kislány anyukája

2009. aug. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

én leginkább még csak kutyultam neki krémet: tojáskrémet, májkrémet,laza kis körözöttet. meg kapott már házi lekvárt is.

csak kíváncsi vagyok, lehetek-e bátrabb :)

2009. aug. 25. 08:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem lehetsz bátrabb is. A parizert az én lányom is imádja, meg a zsiros kenyeret és koviubit is :)

Májkrémet , vajas kenyeret. A reszelt sajtot is nagyon szereti.

2009. aug. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az eddig leírtakon kívül én szoktam mindenféle szendvicskrémeket csinálni, pl ma reggel brokkolikrémmel evett kenyeret és paradicsomot.

Brokkolit enyhén sós vízben megfőzöm, vajjal és pici zellerzölddel összeturmixolom. Szoktam csinálni ugyanezt répával is vagy májjal, csirkehusival, cukkinivel stb.

2009. aug. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!