Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A véleményetekre lennék...

A véleményetekre lennék kíváncsi. Leírnátok?

Figyelt kérdés
Bababoltot szeretnék nyitni és arra lennék kíváncsi,h kinek milyen kedvezmény tetszene? Mi az amiért az adott boltban vásárolsz? Minden ötletet szívesen fogadok... Illetve mi az ami megfog egy boltban(ár,látvány,kínálat...)
2009. aug. 24. 21:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszene egy bababoltban az (előre megjegyzem, hogy elég "luxusötlet"), ha lenne ott egy kis helyiség pl. szoptatás és pelenkázás céljából. Egy akár hosszabbra nyúlt, más jellegű boltokat is érintő bevásárlás esetén egy ilyen kis szobácskában megpihenve lehetne etetni és tisztába tenni. Nekem sokszor nagyon jó lenne egy ilyen körút alkalmával egy hasonló lehetőség.

A korcsoportonkénti elosztás nekem is szimpatikus, mert nagyon megkönnyíti a keresgélést.

Sok sikert kívánok hozzá! A város engem is érdekelne, szívesen vásárolnék nálad. :)

2009. nov. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagy bánatom, hogy egy bababoltban sem találtam eddig Libero pelenkát. Tudom, millió féle pelenka van, és millió méret, de az olcsó sajtá gyártmány nem jött be...

A korcsoporotsítás nagyon jó ötlet, nekem is tetszik.

A pontgyűjtés is jó, és a pontokért járjon valami ajándék, vagy ruhanemü, sapka, vagy %-os kedvezmény.

Én is olcsó párti vagyok, bár van aki a drágát is meg tudja fizetni.

Szomszédom bánata, hogy sokkal több lányruha van, mint fiú.

2009. nov. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

hogy miért 1 adott helyen vásárolok a fiamnak?

mert kedves az eladó. ez nálam nagyon fontos.

emellett fontos a relatíve jó ár, legalábbis annyira, h ne legyen a legdrágább a környéken.

a kirakat, a tágas tér, mert 1 lyunkban keresgélni iszonyatos. esetleg több szint, hogy minden átlátható legyen.

kedvezmény? törzsvásárlói kártya, pontgyűjtés, ajándékutalvány.

szeretem ha mindent 1 helyen tudok megvenni. cipőtől a kajáig...

a kék-rózsaszín elosztású ötlet nagyon klassz:)

és a rugalmasság!!! ha vmi nincs, akkor beszerezhető legyen. mi pl. az autósüléssel jártuk meg, külföldre költöztünk, és itt senki nem tudta emberi áron beszerezni. gondolok itt arra, h az otthoni árra 100 eurot rádobtak volna min, mert a boltban csak pc volt pl... hazautaztunk érte, otthon vettük meg. szóval nekünk kismamiknak fontos, h lássuk, h fontosak vagyunk:) és számít amit szeretnénk.

ja! és a legfontosabb: tisztában legyen az eladó azzal, amivel foglalkozik. erre is van személyes tapasztalat: a boltban azt mondta az eladó a majdnem 40 euros bakancsra, h hááát elméletileg nem szabad, h beázzon. vissza is tettem a dobozába rögtön... ez nem válasz...

nekem ezek fontosak.

2009. nov. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nekem csak most a télre tekintettel jutott eszembe, hogy a meleg üzletben,a kabát egész üzleten át való cipelése a okoz nagy bosszúságot. Másik alternetíva a beleizzadás, mert ha már szép a kínálat az ember szeretne körül is nézni. Attól is függ mekkora lesz a bolt és hol, lehet Pesten a nagy üzletekben van bevásárlókocsi, amire az ember a kabátot felteríti. Én szegedi vagyok, itt van 3 nagy márkabolt, de mindegyikben csak bevásárlókosár van, mivel 2 szintesek a boltok és az emelet csak a kosaras megoldást engedi meg.
2009. nov. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Babakocsival is bejárható legyen. :) Sajna van rossz tapasztalatom, hogy a bolt tulaját rohadtul nem érdekelte, hogy a nehéz kocsit 3 lépcsőfokon kell felcipelni, pedig az eladó mondta neki, hogy sokan panaszkodunk. :S A boltokban pedig sokszor be sem fér a kocsi, a gyerekét meg senki nem szereti látómezőn kívül hagyni.

Weboldal, korosztályos csoportosítás jó ötlet! Bár az is elég, ha jól átlátható a bolt. Pelenkázásra, szoptatásra lehetőség szintén nagyon tetszik, pici babával én is nagyon örültem volna egy ilyen helynek vásárolgatás közben.

2009. nov. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Eladó hozzáállása nagyon fontos. Segítsen, adjon ötletet, de ne akarja rám tukmálni az ő ízlését az ő nevelési elképzeléseivel...


Legutóbbi bajom az volt, hogy nehezen találtam 74-es lábas rugit. Pedig a fiamnak az kell, és még egy darabig úgysem áll föl...

2009. nov. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én még pocakosan fordultam ki jó pár helyről, mert annyira zsúfolt volt az üzlet, hogy két sor között nem fértem el.

Most már két gyerkőcöm van, az első pont abban a korban, amikor mindent, de mindent ki akar próbálni, rohangál, vele nem egyszerű a vásárlás. Jó lenne ha lenne olyan sarok, ahol van egy-két játék, egy kis asztalka, pár szék, színes ceruza, stb. és egy bolti alkalmazott, aki figyel rá. Negyedannyi idő alatt tudnék bevásárolni...

A nagyobb játékoknál a guta tud megütni, amikor fel van állítva (pl. egy csúzda) és jó nagy papír van rajta, hogy nem kipróbálásra van. Nem hiszem, hogy olyan sokból tartana úgy felállítani, hogy a gyerek csússzon rajta egy-kettőt...

2009. nov. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem egyre nagyobb az igény az alternatív cuccokra, pl. mei-tai, hordozókendő (nemcsak Nandu, hanem a jobbak is, egybekötném hordozókendő tanfolyammal/bemtatóval, hogy meg is vegyék az anyukák. Mei-tai-t is árulnék, meg mosható pelenkát, szóval ha olyan dolgokat is árulnál, ami "normál" bababoltban incs, akkor találtál egy piaci rét és ha jól csinálod, nagyot szakíthatsz vele.
2009. nov. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kimondottan jó minőségű, nem nyúlós pamut ruhák (amiket pl angliában lehet kapni), sok egyszerre vásárolt dolog mellé százalékos kedvezmény (tehát, ha pl egy szezonra egyszerre be akarok vásárolni, akkor kaphassak pl 10-15% kedvezményt), szép minták, nem Miki egér meg Walt Disney, lehessen parkolni és gyerekkel közlekedni a környékén. És legyenek extrém kedvesek az eladók, mert Magyarországon ez engem nagyon zavar, hogy ők tesznek szivességet, hogy bemehetek vásárolni...
2009. nov. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!