Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A véleményetekre lennék...

A véleményetekre lennék kíváncsi. Leírnátok?

Figyelt kérdés
Bababoltot szeretnék nyitni és arra lennék kíváncsi,h kinek milyen kedvezmény tetszene? Mi az amiért az adott boltban vásárolsz? Minden ötletet szívesen fogadok... Illetve mi az ami megfog egy boltban(ár,látvány,kínálat...)
2009. aug. 24. 21:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát az attól függ hogy csak babaruha és kellékek,vagy esetleg kozmetika,bébiétel,pelenka stb is lesz-e.
2009. aug. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Kiságy,babakocsi,ruhák és igen sok kellék,minden amire egy babának szüksége van (illetve majdnem minden :) )
2009. aug. 24. 21:33
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Én sose adok a kedvezményre, mert lehet, hogy máshol eredeti áron is olcsobb az a valami, mint ott akciósan. Bár sok buta ember dől be ennek a trüknek. Cipőt szerintem árulj, én bejártam az egész várost és csak a Brendonban találtam 17-es cipőt a fiamnak, amiben már járhat. De tényleg csak babaruhára gondoltál, vagy több mindenre? Melyk városban lenne a bolt?
2009. aug. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
hm..eddig nem gondolkoztam ezen, de most belemerültem..egy szuperbababoltot úgy képzelek el, hogy az egész ketté van osztva, az egyik fele rózsaszínes (tehát a fal mindenképpen rózsaszín), a másik pedig kék, és a kettő között van átmenetnek a sárga, meg a fehér, meg az ilyen uniszex dolgok..és nem úgy vannak az áruk csoportosítva, hogy cumik vagy babakocsik, hanem lenne újszülötteknek való részleg, aztán x hónapostól x hónapos korig, stb..bár nekem nincs gyerekem, ez azért jutott az eszembe, mert utálom, ha egy boltban kóvályognom kell órákig, amíg megtalálom azt, amit kerestem, kínosan érzem magam, ha véletlenül a férfiaknak való cuccokat nézegetem, és rám szólnak, hogy a női a másik irányban van. : D és ha mindennek meg lenne a konkrét helye, akkor talán az apukák is szívesen vásárolnának, mert tudnák, hogy mindent könnyen meg lehet találni, és nem vinnének haza tévedésből nagyobb gyereknek való holmit (amitől az anyukák kiakadnak), stb.
2009. aug. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerinte a babáknál fontos a jó minőség. Itt arra gondolok, hogy biztonságos és egészséges eszközök, ruhák kellenek. Mindez elfogadható áron történjen. Fontos hogy nagy legyen a választék. Legyen olcsóbb de jó árú, és legyen drágább is annak aki megengedheti magának.

2009. aug. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

A 21:41es válaszoló jó ötletet adott szerintem. Nekem is tetszene egy olyan bolt, ahol korcsoport szerint vannak az áruk. Pl. 1 részleg: minden ami egy újszülöttnek kellhet

2. részleg: nevető babáknak ( 3 hónapostól) ruha, csörgő cumi. 3. részleg: aktív babáknak (6 hónaptól) 4. részleg: tipegőknek (1 évtől).

Szerintem jó a kártyás a pontgyűjtögetős akció. Mindenképpen a vásárlás végösszegéből legyen kedvezmény. Legyen ajándékutalvány, és egészségpénztári elfogadóhely.

2009. aug. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Az árukínálat szempontjából szerintem meghatározó az, hogy hol lesz az üzlet: Bp belváros, külváros, vagy vidék kisváros, nagyváros, stb. Jópofa az internetes megrendelés...ha megoldható.
2009. aug. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok,köszönöm szépen. Igen jó ötleteket kapok. Egy vidéki nagyvárosról lenne szó.Még részleteket nem tudok,mert csak ötletként vetődött fel és szeretném megvalósítani. Az internetes rendelést is mindenképpen jó ötletnek tartom.

Várom a további ötleteket...

2009. aug. 25. 08:51
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kiszolgálás.Én a pont gyüjtésket jó dolognak tartom,mert ha van választék és megfizethető akkor ez is ösztönöz.ÉS adni érte kedvezményt,vagy ajándékot.Nem írnál várost,hova tervezed?Sok sikert!
2009. aug. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy hol lenne pontosan?
2009. aug. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!