Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák a véleményetekre...

Anyukák a véleményetekre volnék kiváncsi. Szerintetek a szex az szórakozás?

Figyelt kérdés

Azért ide írok mert értelmes emberek véleményére lennék kiváncsi.

Elég parázs vita alakult ki baráti beszélgetés alkalmával,hogy minek is lehetne nevezni a szexet,milyen fogalom alá lehetne besorolni.


2010. júl. 7. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Több kategóriába. Szórakozás, művészet, élvezet, feladat, felelősség, kötelesség... néha még áldozat is lehet.


Számomra az egyik módja annak, ahogyan szerethetem a férjemet. Vele, és csakis vele szórakozás is, az idő eltöltésének roppant kellemes módja.

2010. júl. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első válaszolóval nagyon egyetértek. Kinek mi és mikor mi. Még egy emberen belül is változó. Nekem pl. van amikor kötelesség van amikor kikapcsolódás. :p
2010. júl. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt biológiai szükséglet, másrészt szórakozás. Biológia, amikor az utódnemzés a cél, szórakozás, amikor csak az együttlét.
2010. júl. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én is azt mondtam a férjemnek,hogy számomra szórakozás,de ő vérig sértődőtt.

Pedig én valóban úgy gondolom,hogy szórakozás és semmi képpen sem kőtelesség.

2010. júl. 7. 15:20
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Első vagyok.


Mivel a férjed a házastársad, és a házasságkötéskor ígértél neki bizonyos dolgokat holtomiglan-holtodiglan, a szex a ti esetetekben nem csak eseti, hanem rendszeres és kötelező része az életnek. Nem lakótársak vagytok, hanem házastársak, nem foszthatod őt meg magadtól hosszabb időre következmények nélkül. Azaz a szex kötelesség IS, bár elsősorban élvezet.


Szerintem.

2010. júl. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem a legjobb módja annak hogy kimutassam menyire szeretem 8 év után is amúgy első válaszolóval értek egyet
2010. júl. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a szex vagy a szeretkezés, mennyire máshogy hangzik.... ha csak szex akkor kedvtelésből van, de ha szeretkezés akkor az felüdülés, az mindennek az alapja (jó kapcsolat, kiegyensúlyozottság, baba...)szóval a szex-re mondhatjuk h szórakozás!!!3hetes kisfiú 18éves anyukája (az egyetlen férfitől született akivel szeretkeztem)
2010. júl. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!