Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz az, hogy minél később...

Igaz az, hogy minél később jön ki a baba foga annál erősebb lesz?

Figyelt kérdés
6,5 hónaposan jött ki az első fogunk. Szerintem a fogak erőssége nem azon múlik, hogy mikor jön ki.
2009. aug. 24. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ezt csak amolyan vígasztalásképpen szokták mondani vagy viccből meg, hogy mondjanak valamit.
2009. aug. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Sajnos tényleg nem igaz,pedig Én is azt hittem..Kislányomnak 11 hónaposan jött ki,és 3 éves korára teljesen tönkrement,pedig nem édességeztem!! :(( hiába járunk fogorvoshoz,szegényemnek tövig kopott feketére,pedig ecsetelték,és mossa elég drága fogkrémmel.
2009. aug. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Szia!


Szerintem ez is csak babona,mint ahogy az is, hogy "hamarabb jön, hamarabb megy", hamarabb romlik stb. Ezek sztm nem azon múlnak, hogy mikor bújnak ki a fogak, hanem a géneken és szájhigiénián. Én pl. állandóan mosom a fogam, utálom az édességet, mégis minden hátsó fogam tömve van, ezt örököltem :( - én 8 hós voltam, amikor kibújt az első.


Én már nagyon várom, hogy kijöjjön a foga, ugyanis az én angyalkám már 11 hós és még nincs egy se :(


De a dokinénink azt mondta, ne aggódjak, voltmár olyan kisbabája, akinek 18 hósan bújt ki az első foga :)

2009. aug. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Ezt a reggeli üzifalán olvastad ugye?Utána írták,hogy hülyeség,hát az is,mi köze lenne a kornak és a fogak erősségének egymáshoz...a csontok erősségén múlik midnen:)
2009. aug. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen ott olvastam!:))) Én is butaságnak tartottam. Köszi a válaszokat!
2009. aug. 24. 17:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!