Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes 4d-s uh-on lehet már...

18 hetes 4d-s uh-on lehet már látni a baba pofiját? Vajon az erősebb vonásokat, hogy kire hasonlít? A 18 heti genetikaim 4d-s lesz.

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi ma voltunk genetikai 4d-n,19+5hetes vagyok,én is vártam,hogy majd "babaszerű"lesz,de sajna nagyon sovi még.Sztem ne várd,mert csalódni fogsz,aztán ha mégis akkor meg kellemes csalódás.A doki azt mondta inkább 26-28 héttől látszik a pofija.
2009. nov. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi is 19 hetesen a 2. genetikain voltunk 4D-n. Már babaszerűbb volt, mint a 12 hetesen, de tényleg soványka még. Vonásokat még nem nagyon lehet látni. Utána 29 hetesen voltunk a következőn, akkor már tényleg pufi arcocskája volt, de már nem is fért bele a képbe már :o))

Ha bírod anyagilag, mindenképpen megéri a genetikai 4D-s, de 10 hét múlva lehet inkább találgatni, hogy kire hasonlít :o)

2009. nov. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!