Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mi tévő legyek...

Szerintetek mi tévő legyek éjjel kelő 1 éves babámmal?

Figyelt kérdés

Nem cumizik és nem szopizza az ujját sem, de éjjel nyilvánvalóan azért kel még 2-3-4x, mert hiányozhat neki illetve én vagyok neki a cumi. Valószínűleg nem éhes, mert nappal eszik eleget, vacsorára meg kimondottan jól lakik.

Még az elején próbálkoztam a cumival, de nem kellett neki, az ujját meg kb. 1 hónapig szopizta talán 4-5 hós korában.

Van köztetek olyan, aki hasonló problémával küszködött, de sikerrel járt? Más ötletei is szívesen várom, mert elég fárasztó így az éjjel.


2009. aug. 24. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Csak kitartást tudok kívánni... 1 évesen még túl pici ahhoz, hogy meg tudd neki magyarázni, hogy te aludni akarsz. A "siratós" módszert meg egyáltalán nem ajánlanám. Azért kel fel ilyen sokszor, mert így érzi biztonságban magát, és ezt neked el kell fogadnod. És ezt nem csak mondom, hanem én is átéltem. Két lányom van, és csak most a napokban (6 év után) aludtam át először egy teljes éjszakát. Fárasztó, de én nem bántam, mert nagyon közel állunk egymáshoz a lányaimmal. Amúgy annyit lehet tenni, hogy rakd magad mellé éjszakára, és akkor nem lesz annyira fárasztó. Nem kell aggódni, egy idő után magától átmegy majd a saját ágyikójába.
2009. aug. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1 éves baba már valóban nem éhes éjjel.

én újra megpróbálnám a cumit.

az enyém is ilyen volt, és azóta alszik éjjel végig, amióta minden este kapja a sedatif pc-t. bevált.

2009. aug. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi az a sedatif pc?
2009. aug. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

homeopátiás szer.

babáknak nyugtalan alvásra ajánlják, és gyakori ébredésekre.

2009. aug. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna a kérdést,nálunk ugyanez van,11 hónapos babámnak éjjel én vagyok a cumi.Egyetértek az elso válaszolóval,majd leszokik róla,más megoldást én sem látok.A mi babánk már koztunk alszik,így egyszerubb nekem,mert éjjel nem kell járkálnom,csak oldalra fordulok,aztán alszok tovább.Én homeopátiás szert biztosan nem adnék!
2009. aug. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!