Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudom, hogy eleget...

Honnan tudom, hogy eleget eszik-e az öt hónapos fiam?

Figyelt kérdés
Tízóraira egy kisebb almát reszelek le neki őszibarackkal, azt simán bepuszilja. Ebédre egy fél bébi kaját eszik, uzsira színtén gyümölcsöt. Ha kevés lenne akkor sírna? Ha már nem kell neki, akkor valóban nem eszik többet? Félek, nem-e én tömöm szegénykémbe a hamikát.
2009. aug. 24. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! EZ miatt ne aggódj, annyit eszik amennyit a szervezete megkíván, ami meg nem kell neki azt nem eszi meg.Nekem is 5 hónapos a babám, ha már el telett a pocija a főzelékkel akkor kinyomkodja a szájából és nem is nyitja ki ha akarom rakni neki a következő falatot. Ha úgy látod hogy a tízórai gyümölcs kevés neki, akkor csinálj többet, keverhetsz neki már bele banánt is, az egy kicsit nehezebb. Ha pedig éhes úgyis jelez, nyüszörög, sír., legalábbis nálunk ez így megy. :)
2009. aug. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.:) A te babád átalussza már az éjszakát? Az én fiam még kétszer felébred enni, már nem tudom mivel próbálkozzak.
2009. aug. 24. 11:41
 3/5 anonim ***** válasza:
tejpép? az elég laktató, és talán kibírja reggelig vele.
2009. aug. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még cicizik reggel és este, de estére az anyatej mellé 200 ml tejpépet is eszik, mégis felkell :( Arra gondoltam, hogy talán jön a foga, ezért nem tud aludni?!
2009. aug. 24. 12:21
 5/5 anonim ***** válasza:
ELső vagyok, kb. 7 hetes korától végig aludta az éjszakát, aztán 4 és fél hónapos volt mikortól állandóan megébred. Még most is egyszer fel kel, és egyszerűen már lövésem sincs nekem sem hogy miért. De mindig a kiságy szélére kitornássza magát, lehet azért ébred meg,de én már tényleg nem tudom.
2009. aug. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!