Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hós lányom a tápszert nem...

10 hós lányom a tápszert nem eszi meg vacsira, viszont előszeretettel eszik bele a bátyja gyümölcsjoghurtjába. Szerintetek adhatok neki inkább joghurtot vacsira?

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm, próbálj meg lassan adni neki a joghurtból, ha azt nem érzed elég tartalmasnak, akkor keverj bele baba - müzlit. Vagy könnyű zabpelyhet kis langyos tejjel is elkezdhetsz próbálni adni. Második gyerek gyakran hipersebesen fejlődik, mert a nagyobb testvért utánozza mindenben.
2009. aug. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
10 hónapos gyereknek vacsira főzeléket kéne adni!!!
2009. aug. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen, ez a hipersebes fejlődés igaz. Csak kapkodom a fejem. Köszi az ötletet!


Második válaszoló: mégis milyen főzelékre gondoltál? Ezt még sehol sem hallottam, hogy főzit vacsira.

2009. aug. 23. 22:04
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már evett tejterméket amúgy,akkor semmi baja nem lesz,de lehet nem elég laktató.Próbáld ki a tejpépeket,én abba szoktam "lopni" apa gyümölcsjoghurtjából,hogy ne legyen mindig ugyanolyan.
2009. aug. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt a helyzet. 10 hónapos korában - egyik napról a másikra - nem volt hajlandó többé meginni a tápszert. Emiatt én is joghurtot kezdtem el adni neki, először natúr joghurtot apróra darabolt gyümölccsel, babapiskótával majd bolti gyümölcsjoghurtot is. Azóta már 17 hónapos lesz, de most is ezt eszi sokszor vacsorára.
2009. aug. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi baja lenne tőle, nézd meg az energiatartalmát, hasonlítsd össze a tápszerével, figyelj oda, hogy ekvivalens mennyiséget kapjon. Akkor minden ok lesz.
2009. aug. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon jó ötleteket adtatok!
2009. aug. 24. 08:37
 8/9 anonim ***** válasza:

Milyen főzeléket???

Amit ebédre is szokott kapni! HA KAP.


Komolyan, nem értem miért nem adtok a gyereknek rendes vacsorát.

2009. aug. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mert 10 hónaposnak nem a főzelék a rendes vacsorája, azért. Neked sem a főzelék a rendes vacsorád. Ha egyáltalán ESZEL. De köszi, ezzel a főzelék-kérdéssel is gazdagabb lettem.:)
2009. aug. 25. 22:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!