Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért alszik keveset nappal a...

Miért alszik keveset nappal a 6 hetes lányom?

Figyelt kérdés
Egész nap 2 órát ha alszik, azt is 20 perces részletekben. Nincs zaj, fény, nem éhes, tisztába van téve, de mégis felébred. Van valami ötletetek, miért csinálja ezt? Köszi!
2009. aug. 23. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Ennyire van szüksége...

ha nem nyűgös ezzel, akkor ennyire van szüksége, és tök jó, ha nappal van fent, nem pedig éjszaka.

A zaj, fény és ilyenek különben sem zavarják az ekkorkákat, annyira a belső folyamatok irányítják még...

2009. aug. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nyűgös, főleg estére. Sokszor már annyira fáradt, hogy amiatt nagyon nehezen alszik el.
2009. aug. 23. 19:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is 6 hetesek vagyunk,ugyan ezzel küzdünk.

Reggel a lányom 9-fél 10is alszik,utána egyszer olyan 3 körűl elalszik kb.15-20 percre és legközelebb majd csak este 10 után alszik el.

De akkor már annyira szenved a fáradtságtól h csak üvőlt és majd leragadnak a szemei.

Kínkeservesen alszik el.

Utána az éjszakát már átalussza nincs vele gond.


Azt figyeltem meg,h ezt akkor csinálja,ha délután nem megyünk sétálni.

Mert olyan 6 körűl szoktunk 1.5-2 órát sétálni akkor alszik,hazajövünk fürdés,vacsi és utána 10kor gyönyörűen elalszik.


Nem tudom,h ez miért van így,de ha levegőn vagyunk este felé akkor minden ok.


Ti éjjel tudtok aludni?

Jártok sétálni?

2009. aug. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Éjjel 3x felkel enni, pedig tápszeres, de akkor nagyrészt elég hamar visszaalszik. Ritkán járunk sétálni, mert kertes házban lakunk, és megoldjuk az udvaron a levegőzést. Egyébként azt vettem észre, hogy séta után még rosszabbul alszik, mert már kialussza magát a babakocsiban.
2009. aug. 24. 09:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!