Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kb mennyi idő múlva várható...

Kb mennyi idő múlva várható hogy elindul? Nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés
lányom 9 hós, két hónapja húzza magát állásba bárhol. mászik rengeteget, ül stabilan, most kezdte el hogy elengedi amibe kapaszkodik kb egy hete, most már fél perceket megáll egyedül. Kb mikorra várható hogy elindul? Van egy oroszlánja amit lehet tolni azzal szépen lépeget előre, de látom hogy még biztosabb mászni
2009. aug. 23. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kb. még 1 hónap! Kislányom amikor ezeket csinálta még 1hónap múlva jött ki utánam a konyhába!! Sajnos rengeteget esett utána de túlvagyunk ezen a korszakon is!
2009. aug. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hűű, mi is ugyanitt tartunk. néha elfelejt kapaszkodni, akkor pár másodpercig már megáll egyedül, aztán totty. előre félek tőle, ha elkezd majd lépegetni, biztos sok orraesés lesz.

Kitartás neked is:-)

2009. aug. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6hónaposan felállt ,10.5hónaposan elindult-11hósan már egyedül ment.Mondjuk ő soha nem fogad el segítséget,nem kellett fogni a kezét ,mert nem engedte mindent magának akar megoldani...
2009. aug. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
11.19es vagyok...14hósak vagyunk és most a beszéd nem nagyon megy csak nyíg mindenért néha már idegesítő is kicsit,meg visít,meg pakol szval rohangálhatok utána...
2009. aug. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem fiam van, es mar 9-10 hosan o is felallt, leult egyedul es kapaszkodva lepegetett, viszont csak 13 es fel honaposan tette meg az elso lepeseket egyedul. Mar sokkal korabban kepes lett volna ra, viszont szerintem felt az esestol, es nem akart egyedul menni. Amikor viszont elindult egyedul, biztonsagosan ment, szaladt, nem esett sokat. Szerintem valtozo, hogy mikor kezdenek teljesen egyedul jarni, fugg a baba batorsagatol es egyensulyatol is.
2009. aug. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!