Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van véleményetek XIII kerület...

Van véleményetek XIII kerület Kárpát utvában lévő 4 d uh ról? Hátsó fai mélyen tapadó lepénynél mikor várható hogy elindul feljebb a lepény? 18 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2009. jan. 19. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

A Kleopátra házra gondolsz? Én voltam már 3-szor ott és nagyon jó volt, kedvesek, kulturált modern és komolyan megnézik a babát is tehát nem csak "mozi"! én csak ajánlani tudom!A lepény helyzetét is meg fogják nézni és az uh-s válaszolni is fog erre a kérdésedre! Nekem 16-hetesen mondta hogy nagyon mélyen van a mészájnál de még biztos hogy feljebb megy, és tényleg a 18-ik hétre már nem volt rossz helyen!

Gabi

2009. jan. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen rájuk gondoltam köszi:))Honap megyek remélem az én lepényem is jo helyen lakik már:)))
2009. jan. 20. 09:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!