Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam uh on kiderült...

Tegnap voltam uh on kiderült lepény méhszájon hátsó fali.18 hete töltöttem be ma kezdem a 19 hetet. Mikorra várható hogy joirányba elindul a lepényem?

Figyelt kérdés
Köszi
2009. jan. 22. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem a melső falon tapadt rossz helyen,15 hetesen vette észre a doki.A 18 hetes uh-n is ugyanott volt majd 22 hetes korunkra teljesen jó helyre került.Szóval eltart egy pár hétig.Érdekes,hogy nem vették észre előbb,mert ebben az esetben,mivel a méhszájon van,nagyon kell magadra vigyázni és persze a szexuális élet is tilos,mert bevérezhetsz tőle.Remélhetőleg pár hét múlva fentebb megy,addig is pihenj sokat!
2009. jan. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 18 hetesen vette észre a doki,hogy a lepény nem jó helyen van,igaz az enyém "csak" a méhszáj szélén van,viszont azóta sem változott semmi. Most 33 hetes vagyok és úgy néz ki,hogy császárral fogok szülni,mert a doki nem kockáztat. De hát ez legyen a legnagyobb baj,az a lényeg,hogy egészséges legyen a kislányom.

Boldog babavárást

2009. jan. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 30. heti UH-on már hátsó falon, jó helyen tapadt, míg a 18. heti-n még hátső faon, de elérte a méhszájat.
2009. jan. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!