Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Haskeményedés, teher a méhszáj...

Haskeményedés, teher a méhszájon 30 hetesen?

Figyelt kérdés

Ma voltama nagy 30 hetes vizsgálton. CTG-n kiderült hogy sokszor bekeményedik a hasam, én ezt érzem is, csak pillanatokra, ez már méhösszehúzodás. Aztán az ultrahangon a doki azt látta hogy mélyen fekszik a baba és nyomja a méhszájat, a méhszáj tart de nagy a nyomása. A baba jól van minden ok. 1700 gramm.


annyit mondott a doki ha elmegy a magzatvíz üljek autóba es menjek a korházba, nem kell mentöt hívni és nem szabad elfeküdnöm. ezen nagyon megijedtem.


Volt másnak is ilyen? párom van hogy napközben 300 km messziségben van és itt egyetlen ismerösöm a szomszéd csaj akivel néha beszélgetek. Félnapot dolgozom ha ott történik valami akkor ott legalább betud vinni valaki, de ha itthon vagyok nem.


Doki nem javasolt külön pihenést, dolgozni is járhatok.

De megijedtem.


2010. júl. 15. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha az orvos nem itélt ágynyugalomra,és dolgozhatsz is akkor nem hiszem hogy okod lenne aaz aggódásra,30 hetes vagy készül a szerevezeted a szülésre, egyre többször fogsz keményedni,görcsölgetni,ha ezt érzed pihenj le.Semmi gond nincs ne aggódj, ha lenne az orvos beutalt volna,vagy szigorú fekvést kért volna.
2010. júl. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En is 30 hetes vagyok, CTG-re ugyan meg nem kellett mennem, de nagyon kemenyedik a hasam. Orakig is eltart. En fekszem, mert ha jarok meg rosszabb.

Hasonlo a helyzetem, mint neked. Ferjem nincs otthon egesz nap es senki ismerosom nincs, meg egy jo szomszedlany sem sajnos.

Mi ugy terveztuk ha baj van hivom a mentoket!

Ne aggodj tul veszeljuk valahogy! Fo a pozitiv hozzaallas!

2010. júl. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!