Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megakadtam. Segitenétek...

Megakadtam. Segitenétek ötletekkel?

Figyelt kérdés

3 és fél hete kezdtem a hozzátáplálást és most megakadtam mit is adhatnék még neki!Eddig kapott:alma,krumpli,cékla,sütőtök,répa,barack(de azt nem birta a gyomra).Meggy,gesztenye nem beszerezhető.Mit adhatnék még neki?Vagy várjak még 1-2 hetet és addig ezeket kombináljam?10 nap múlva lesz 7 hónapos.

Köszönöm.


2012. dec. 19. 23:59
 1/8 anonim ***** válasza:
banán,csirkehusi,brokkoli
2012. dec. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fagyasztott meggyet is adhatsz neki.
2012. dec. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a körte lemaradt.
2012. dec. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Íme egy hozzátáplálási táblázat:

[link]

2012. dec. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gesztenyéből vegyél mirelit bio gesztenyepürét.
2012. dec. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem imádta a kukorica főzeléket,úgy csináltam,hogy vettek konzerv kukoricát,ami "minden" mentes,csak pici só volt benne,átmostam,megfőztem jó puhára,átpasszíroztam ,nagyon édes és finom,kicsi sárgarépával vagy passzírozott zöldborsóval..később husival...
2012. dec. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok beszerezni mirelitet sem egyikből sem sajnos.Külföld.Kukorica és brokkoli kilőve mert hasfájós.Megpróbálom vagy a banánt vagy a körtét,bár igazából attól is félek:)
2012. dec. 20. 09:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a barackot nem bírja, a körtét se fogja valószínűleg. Próbáld ezeket a verziókat keksszel keverni, porrá törve vagy eleve kekszes tejpépet venni és azzal változatossá tenni az ízeket. Amit én még ilyen idős korban elkezdtem neki próbálgatni az a paradicsomos krumpli, eleinte nem szerette, aztán meg kedvenc lett, egy próbát megér. Variáld a már meglévőeket, kettőt összeturmixolni, répa-sütőtök, alma-sütőtök, alma-répa, akár a három együtt, cékla-alma, cékla-alma-sütőtök, mindnek kicsit más ízhatása van, aztán ezzel már ki is húztál még egy hetet :) Aztán újra rápróbálni a barackra. Husival én vártam kb 7és fél hónapos koráig, mi öt hónaposan kezdtünk el kóstolni és nagyon lassan haladtunk a hasfájás miatt. De a kekszes témák csúsztak hét hónaposan.
2012. dec. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!