Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Segitenétek ötletekkel? Nem...

Segitenétek ötletekkel? Nem 100% de ugy tünik kislány. Fiúnév már van ha mégiscsak kukis lesz :-) mert az apukája nevét kapja.

Figyelt kérdés

(Standor Péter)

Irnátok nekem a családnévhez illő keresztnevet. Valami nem tul gyakorit , először a Jázmin-ra gondoltam . Szerintetek ?

18+2 pocis Köszi

Szép napot és kellemes babavárást mindenkinek .


2009. ápr. 19. 07:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Standor Henrietta

Standor Eszter

Standor Emese

Standor Boglárka

Standor Gréta

Standor Gerda

Standor Flóra

Standor Tamara

Standor Diána

hirtelen ezek jutottak eszembe

2009. ápr. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok. it van a statisztika a 2007 es ujszülöttek gyakoriság szerinti nevei itt is körbenézhetsz


[link]

2009. ápr. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A Jázmint mostanában rengetegen adják, én ezért nem adnám.

Ezen kívül R kezdőbetűvel sem adnék, mert összeolvad.

Ha ragaszkodsz az apuka nevéhez, a kislány lehetne Petra.

Amúgy jó a vezetéknév, rengeteg keresztnevet "elbír".

Kérdés, h mennyire ragaszkodsz bizonyos dolgokhoz. Pl magyar v inkább külföldön is használható legyen, rövid v hosszú legyen, népszerű v ritka, régi v újabb,...

Nekem ezek tetszenek:

Anna, Anett, Benigna, Bianka, Brigitta, Cecília, Dalma, Emília, Emma, Gitta, Hanna, Helga, Irina, Ivett, Janina, Janka, Karolina, Katerina, Kornélia, Kriszta, Lara, Lea, Léna, Lilien, Loretta, Madlen, Miléna, Mira, Nina, Norina, Odett, Olívia, Petra, Szilvia, Szonja, Vanda, Verona, Virág, Zita, Zsanna, Zsuzsanna.

Mindet leírtam, ami eszembe jutott. Hasonló listám volt tavaly, de a párom elég sokat megvétózott. :(

Mi úgy csináltuk, h mindketten írtunk listát. Összevetettük, a jókat leírtuk egy másik papírra, + hozzáírtuk az elfogadhatókat (amiket nem adnál, a párod igen, de számodra még elviselhető). Maradt kb 10-12 név, mki számozta, h ha adná, melyiket elsőként, és melyik lenne az, amit csak muszájból. Ezt is összevetettük, a top 5-öt megcsináltuk belőle, és ez így is maradt szinte a végéig. Időközönként ránéztünk, h változott-e vmi (bennünk), majd úgy mentem szülni, h 1 fix nevem volt, + 1 a top 5-ről. Úgy gondoltam, ha meglátom a lányomat és nem illik rá a fix, a másikat adom.

Bocs, ha hosszú lett a válaszom! :)

2009. ápr. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a magánhangzóval kezdődőek az r végződés után könnyebben kimondhatónak tünnek.
2009. ápr. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Andrea,Enikő,Eszter,Noémi,Inez,
2009. ápr. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én kedvenc neveim: (hátha segítenek, vagy ötletet adnak)

Lili, Lilla, Lilien, Lara, Lora, Hédi, Hanna, Amina, Amira Anémia


(érdekes, ez csak most tünt fel hogy a kedvenc neveim L, H, és A betüvel kezdődnek) Na, jó, még az Emilía is tettszik és az E betűs!

2009. ápr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!