Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy készítitek el babátoknak...

Hogy készítitek el babátoknak a túrót?

Figyelt kérdés

Én kevés natúrjoghurttal és barackkal turmixoltam össze, de kb 2 falatot evett belőle a kislányom és eltolta.

Ti hogy etetitek meg a babátokkal a túrót, mivel keveritek?


Kislányom 11 hós.


2009. aug. 23. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom is 11 hós. A túrót múltkor párolt almával adtam neki, nagyon bejött neki, megette az egészet. A túrónak kb. 1/4-ét raktam bele és egy egész almát. De szoktam banánnal keverni a túrót vagy banán - őszibari péppel, és én is szoktam bele natúr joghurtot is tenni, ha túl sűrűnek találom. Próbáld meg ezt az almás dolgot, nálunk tényleg nagyon nagy favorit volt (de csak pároltan)!
2009. aug. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy kevés tápszerbe beáztatok babakekszet, ehhez adom a túrót és a gyümölcspépet. Krémesebb az állaga és kicsit édesebb is, mint ha csak gyümölccsel keverném.
2009. aug. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom mindkét variációt, hátha valamelyik bejön.
2009. aug. 24. 09:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!