Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányas méretű overált vegyek?

Hányas méretű overált vegyek?

Figyelt kérdés
Kisbabám 3 hónapos és most vagyunk váltásban még 1-2 ruhából jó az 56-os, de már hordunk 62-et is. Télre körülbelül hányas méretű overált vegyek? Ruhaméretektől hány számmal nagyon legyen, mert gondolom nagyobb kell hogy alá is tudjam öltöztetni? Első kisbabám és ezekben még nem vagyok jártas.
2009. aug. 22. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

mi 74es overzsákot vettünk az aaugusztusi manónak és az egész telet kihúzta benne. eleinte kicsit nagy volt-de nem annyira- aztán meg tök jó lett

szóval inkább nagyobb

bár az overzsák alá én nem öltöztettem nagyon mert bitang vastag volt

2009. aug. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam májusban született(3090 gramm,53 centi)és októberben 68-as overált vettünk neki a C&A-ban.Mivel elég "nagy" méretek vannak náluk,egész télen jó volt rá.
2009. aug. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi nagyon nagy méretet vettünk tavaly, de jól döntöttünk.

A kisfiam 2008. áprilisi, hosszú baba, 56 centivel született. Nyáron 62-es ruhákat hordott, ősszel 68-74-eseket. November körül vettük meg és kezdtük el hordani az overallt, ami 80-as méret volt. Mellé vettünk egy 86-ost is tartaléknak. Akkor még nagynak tűnt a 80-as is, de csak a lába hossza, mert a törzse - aláöltöztetve - már majdnem teljesen végig ért benne. Mivel majdnem egészen 2009. tavaszig kellett az overall, a 80-ast ki is nőtte (törzs hosszúságban), és csak a 86-osat tudta hordani már február körül (10 hónaposan). Persze amint írtam, a lába vagy 6 centivel hosszabb volt az overallnak, de törzsben meg ez volt jó csak.

Szóval nem baj, ha jóval nagyobb is még ősszel inkább ilyen legyen, mert különben hamar kinövi.

2009. aug. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. aug. 25. 08:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!