Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek? Mi tévő...

Mi a véleményetek? Mi tévő legyek? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés
Van egy 16 hónapos kislányom akit imádok és most várjuk a testvérét, (19 hetes vagyok). Anyukámék a szomszédban laknak ami nagyon jó, hiszen sokat segít. Kb. 2-3 órát tölt naponta a lányommal, imádják egymást. Hol emegyünk együtt vásárolni, hol csak játszanak. Ennek örülök is, de kezd az a helyzet előállni, hogyha anyukám is ott van, engem egyszerűen elutasít a lányom, csak a mama kell, Ő cipelheti (mondjuk én már nem is tudom annyira) nála akar elaludni. Ezt enyukám is élvezi persze és még rá is tesz egy lapáttal, hogy mindent megtesz a lányomnak amit csak akar. Ezért itthon ha valami nincs, akkor iszonyú hisztis, olyankor persze szerinte én vagyok a hibás, és rögtön szaladna a mamához vigasztalódni. Én is rengeteget foglalkozom vele, játszunk, énekelünk, ha nincs itt anyukám akkor tök aranyos kezelhető kislány, de ha együtt vagyunk akkor engem le se sz@r. Nem tudom hol a hiba, ill. mi tévő legyek hogy ez megváltozzon. Ha van valami ötletetek kérlek adjatok tanácsot!
2009. aug. 22. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ez nem a te hibád,anyukád szerintem egyszerűen elkényezteti mert élvezni hogy újból kisgyerekkel foglalkozhat.szólj neki hogy ez téged zavar,más megoldás nekem nem jut eszembe.
2009. aug. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak hetente látná, nem lenne gond, hogy elkényezteti, de így veled cs.sz ki. Anyukád álljon melléd, amikor valamit nem engedsz a gyerkőcnek.
2009. aug. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy kisgyerek mindíg arra húz,aki engedékenyebb.Beszéld meg anyukáddal,hogy amit te sem engedsz,azt ő se tegye és valószínű nem lesz probléma.
2009. aug. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Már próbáltam célozni rá de csak nevetett hogy szerinte nem így van. Meg még dicsekedett is valakinek viccből hogy őt bezzeg jobban szereti a gyerek.
2009. aug. 22. 18:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!