Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normalis, hogy ennyit csuklik?

Normalis, hogy ennyit csuklik?

Figyelt kérdés

Kisfiam mar a pocakomban is rengeteget csuklott, mar 8 es fel honapos, minden nap, de altalaban napi ketszer is csuklik.

mitol lehet?


2009. aug. 22. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok levegőt nyel evéskor.
2009. aug. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam is rengeteget csuklott a pocakomban. Mikor megszületett akkor is, aztán szépen lassan egyre kevesebbet. Már lassan 1 éves, még mindig van, hogy csuklik, de nem mindennap. Ha viszont egyszer elkezdi, aznap minimum háromszor csuklik még. :) Nem tudom mennyire normális, hogy mindennap csinálja. Nem vettél észre valami összefüggést? Anyukám ha szárazat eszik (pl. kenyeret, kekszet, stb.), akkor egyből elkezd csuklani. Az is lehet, hogy evés közben ahogy ül a pocak megnyomja a rekeszizmokat és azért kezd el csuklani. Csak találgatok, én ezekről az esetekről hallottam, olvastam. A párom cigizés közben szokott elkezdeni csuklani, de ez a babádnál valószínűleg fel sem merül... :D Orvostól nem kérdezted?
2009. aug. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

igen a peksutitol en is csuklok!:)

lehet, hogy tenyleg a levego, majd ma figyelem mi utan kezd el csuklani.

egyebkent eleg keveset iszik, lehet az is baj?

2009. aug. 22. 10:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Én pont ma olvastam a csuklásról babáknál, ahol azt írják, hogy 100ml vízben oldott fél kávéskanál cukor csodákra képes. Azt nem tudom mennyire hatásos.

Egyébként nekem is nagyon sokat csuklott a pici odabent, most már nem annyira.

2009. aug. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!