Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babám naponta 4-5x is...

3 hetes babám naponta 4-5x is csuklik, ez normális? A levegővétellel is vannak gondok.

Figyelt kérdés

Főleg szopi után és elég sokáig, úgy sajnálom, mert nekem se kellemes, ha csuklom, ő meg naponta többször is.

A másik, hogy szopi közben nyüszögő hangokat ad ki, olyan, mintha nem kapna rendesen levegőt (pedig szabadon van az orra arra odafigyelek, hogy ne nyomja a mellem), ez másnál is előfordul, mert engem ez is rettenetesen zavar. Amúgy a kórházban is és a gyerekorvos is mindent rendben talált nála.


2010. szept. 25. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen normális ennyi csuklás, főleg ha mohó a baba. És hogy nem kap rendesen levegőt az attól is lehet, hogy a tejcsi visszafolyik az orrába.
2010. szept. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia

A pocakodba is csuklott bőven (biztos érezted) és akkor se tudtál mit csinálni.Az én lányomnak citromot akart adni anyukám mert szegény pici baba csuklik és az milyen rossz neki...én nem hagytam,hogy adjon neki.Elnézve a babámat rajta kívül mindenkit jobban zavart a csuklása

2010. szept. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!