Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel csillapíthatom a 2...

Mivel csillapíthatom a 2 hónapos Kisdrágám hasfájását?

Figyelt kérdés
Nem bír kakilni se pukizni!Papaverin görcsoldó mellett adtam neki Espumisan cseppeket + etetések között kamilla teát pár szem édesköménymaggal, és ma váltottam Infacol szuszpenzióra és mecsek teára, de még nincs változás.Nagyon nyöszörög alvás közben is, ha ébren van sokat sír, ez kb 3 napja tart. Anyatejes baba, max naponta 3xegészítem ki Humana babyfittel. Előre is köszi a válaszokat!
2009. aug. 21. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
NEkem a Humana okozott szorulást a babámnál - lehet, hogy másfajta tápszert jobban elvisel - de kérdezd meg az orvost vagy a védönöt.
2009. aug. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk az Infacol a nagyon sok tornázás, simogatás enyhitette a pici hasfájását+az idő, betöltötte a 3 hónapot ( jó nem azt mondom hogy egyik napról a másikra) de elmúlt a hasfájása.Kakálni meg voltak olyan hetek hogy csak 1-szer volt valami, akkor is glicerines kúp használt neki. De mióta eszik gyümit meg bébiételt azóta minden nap minimum 2-szer kakál a pici.
2009. aug. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi nálunk a Gripe Water (kapormagolaj, angol víz)jött be. Az etetés közbe, vagy után kell adni és kimondottan hasfájós babáknak javasolják. Néhány nap és átáll a szervezete. Mi is tápszeresek voltunk, szenvedtün is eleget (szélcső, 3-4 nap széklet stb.), de váltottun Nestlé BEBA bifiduszra, attól volt könnyen széklete is, és nem fájt annyira a hasikája. Kb. 4 hós volt mire elmúlt teljesen a hasfájása, de mi még adtuk mellé az Espumisan-t is, így a kettő együtt+tápszer váltás segített. A köménymagos tea nem használt.
2009. aug. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az édeskömény tea nálunk is görcsöket okozott, a kamilla tea hajt. Ha nagyon nincs kaka, akkor langyos kamilla tea dupla cukorral. Mi kaptuk a dokinénitől a papaverines görcsoldót, az valamennyit használt. A gripe Water szerintem jó. Ha nem akarod beadni kaja előtt, akkor ad be neki hami után mikor elkezd sírni. Nyugtatja a pocakot. Mi kaptunk homeopátiás kúpot, Viborcul. Igaz, sokan fogzásra használják, nekünk ha nagyon nyugtalan volt használt. Segített még, hogy törölközőt vasaltam és azt tettem a pocijára.
2009. aug. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Dzia Dm -ben lehet kapni meggymagzsákot olyan mint a babzsák csak meggymag van benne be kell tenni a mikroba 1percre és utána a babó hasára nekünk nagyon bevált .
2009. aug. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm!
2009. aug. 22. 10:00
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisbabám 8 hónapos és még mindig előfordul, hogy fáj a pocija. Nekünk az angol víz mellett a torna segített a legtöbbet. Hanyatt fektettem megfogtam a lábacskáit a térd alatt és imitáltuk a biciklizést, futást, és köröztem az óramutató járásának megfelelően a felhúzott térdeit fogva. Először felháborodott, aztán már elvárta. Ez jól oldja a görcsöt és a fürdetés utáni masszírozás.
2009. aug. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az Infacol segíteni fog, hidd el, csak pár napnak el kell telnie. Nekünk is csak az vált be, mert a tápszertől nem tudott se kakilni, se pukizi a kicsi. Azelőtt Mecsek teát ivott, de nem használt semmit.
2009. aug. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!