Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől hapcizik sokat 12 hetes...

Mitől hapcizik sokat 12 hetes babám?

Figyelt kérdés
Születése óta nagyon sokat tüsszög, naponta többször és egymás után 3-4-et. Szerintem nem beteg, nem folyik az orra, gondolom így nincs is megfázva.
2009. aug. 21. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg kitisztitani az orrjáratot, nem tudom mivel szoktad, én ha nem fojt a nozija akkor fülpálcával szoktam ha nedves akkor meg orrszívóval. Lehet h nincs rendesen kitakaritva és irritálja az orrnyálkahátyáját. Vagy ha még sem ez a gond akkor valamirre allergiás illat,növény,állat,por, annyi minden lehet ami szintén irritálhatja.

üdv. 15 hós baba anyukája

2009. aug. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A kisbabák,már akkor is hapciznak,ha átpelenkázod,levegő érte a kisfenekét,vagy átöltözteted és a hasát,vagy egy kis szellő megfujta.A csecsemős nővérek nekem direkt felhivták rá a figyelmem.Nincs gond ne aggodj.
2009. aug. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi már 6,5 hósak vagyunk és mi is sokat tüsszögünk első perctől, de nekem azt mondta a doktornő, hogy legalább kitüsszögi a bacikat. Nincs ezzel semmi gond, ha nem beteg.
2009. aug. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi baj, ne aggódj, csak a pici még nincs hozzászokva a levegőben lévő porhoz, pollenhez, stb. Természetes hogy sokat tüsszög. Az én 1 hós kisfiam is, de a védőnő megnyugtatott, hogy ez így van rendjén, és még pár hónapig így is lesz.
2009. aug. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!