Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hós babátok mit tud? És...

6 hós babátok mit tud? És hány kiló?

Figyelt kérdés
Az enyém forog de kúszni nem tud és ha félülő helyzetben van felül a babakocsiban pár másodpercre.
2009. aug. 21. 17:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%

Nem nagyon értem,hogy akit bosszant a kérdés,az miért veszi a fáradtságot,hogy válaszol rá????Nem muszáj olvasni ezeket az oldalakat.Azt meg pláne nem értem,hogy minek szól bele egy olyan ember akinek még gyereke sincs,úgyanis a kérdés így szólt:"6 hós babátok mit tud?" Ez szerintem szülőknek szóló kérdés.....

Kedves kérdező: az én babám még csak 4,5 hónapos,így én nem tudok erre válaszolni,de nem bírtam szó nélkül hagyni a "kedves" válaszaidat!Neked sok boldogságot a gyermekedhez!

2009. aug. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Csak, hogy tisztázzuk nem azért kérdeztem mert azt gondolom, hogy valami nincs rendben vele és nem is azért mert verseny. Egyszerűen érdekel, kíváncsi vagyok más hasonló korú babája miket csinál. Ezek szerint a "kutyások" is kérdezgetnek ilyet egymástól. Akkor az is azért van mert azt hiszi a gazdi, hogy baja van a kutyának!? Ha nem akkor minek kérdezi, vagy ha igen, vigye orvoshoz! Na, ez most ugyanaz, nem? Nem értem miért kell kötekedni, főleg ha veled van a baj. Rajtad kívül pl. (például) mindenki ismeri ezt a szlenget, hogy "hós".

De hagyjuk, majd szeptemberben kérdezek inkább amikor már elkezdődött a tanév.

2009. aug. 21. 19:04
 13/15 anonim ***** válasza:
32%
Csak 1 kis kiigazítás: A "HÓS" (HÓT idegesítő)netes szleng épp ezért nem tanítják sem 2. sem sehányadik osztályban! Persze ez már tényleg csak a bennem élő kekec (1000 BOCS MINDENKITŐL)! Senkit nem akartam védeni sem támadni! A VIDÁMSÁG ÉS GRÉTSY TANÁRÚR KISÉRJEN MINDENKIT A GYERMEKNEVELÉS VIHAROS TENGERÉN AZ ÉLET KICSINY SAJKÁJÁN!!! Peace & Love :-)))
2009. aug. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
8%

Elnézést kérek hogy közöltem a tényt, hogy rengeteg ilyen kérdés van. Azon kívül tapasztalatom szerint az anyukák kinyírnak ha valkinek egy állat a fontosabb. Épp ezért mondtam, hogy a kutyások beszélnek így. De a te gyereked nem egy állat.

Aztán kérlek figyelmesebben olvas, mert én, aki kutyákról beszéltem, nem az vagyok aki nem tudta mi az a hós... Nekem 79%-om van neki pedig 49 azt hiszem.

És én nem sértegettelek, csak a tényeket mondtam, te se tedd azt. Nem mondtam semmi olyat ami feljogosított volna arra hogy burkoltam elküldj az iskolába mint a kis pisiseket. De ha adtam is voltna, akkor is te lennél az okosabb hogy nem szólsz vissza.

2009. aug. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

szia!

a kislányos tegnapelőtt volt 6 hónapos.

6400gramm és 67 cm:)

nagyon sokat mozog,jár keze-lába, hasra fordul és onnét vissza.

próbál felülni, de egyedül még nem megy neki, csak segítséggel.

sokat gagyarászik, minden iránt érdeklődik, imádja a zenét.kúszni még ő sem tud:)

2009. aug. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!