Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hós babátok mit tud? És...

6 hós babátok mit tud? És hány kiló?

Figyelt kérdés
Az enyém forog de kúszni nem tud és ha félülő helyzetben van felül a babakocsiban pár másodpercre.
2009. aug. 21. 17:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
szia.szombaton voltunk 6 honaposak. 7600gr és 73centi. felülni nem tud de ha felültetem tartja magát kb fél percig aztán nem birja és eldül.:)fogunk még nincs.kuszni nem tud, csak a fenekét tolja ki tovább még nem jut. forogni tud, de ritkán gyakorolja.
2009. aug. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem van valami abban amit az első mond... Én kutyás vagyok, ott szokták kérdezni, hogy mit tud a kutyád? Jó hogy én fiatal vagyok, nincs még családom meg gyerekem, így a kutya a fontos... De a gyerekről hogy lehet így beszélni? Ha attól félsz hogy valami probléma van vele,a kkor vidd orvoshoz, de minden gyerek más, szerintem meglátod, ha baj van.
2009. aug. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak köszönöm. A többieknek üzenném, hogy menjenek vissza a játszótérre és majd akkor jöjjenek vissza ha felnőttek.
2009. aug. 21. 17:30
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert gyereked van, még nem te vagy az egyetlen felnőtt okos! Tele van az oldal mit-tud-a-babátok kérdéssel és máűr unalmas! Mintha ez valami verseny lenne! Neked van gyereked, neked kéne jobban tudni, hogy ez nem sokat számít... Nekem nincsen és mégis butaságnak tartom összeméregetni...
2009. aug. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2009. aug. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%
Ha nincs gyereked mit keresel itt és miért szólsz bele a nagyok dolgába?! De most komolyan?! Na, jó befejeztem.
2009. aug. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

holnapután leszünk 6 hónaposak. 7300gr, a hosszát nem tudom mert nem mérték, de a 68-as ruhák kicsik neki,így gondolom egy picivel több lehet(?). Keveset beszélget, pedig 4. és 5.hónapban rengetegett gagyogott.Most a sikítás van terítéken, amit nagyon élvez, és néha az F betüt próbálgatja. Hason játszik a legtöbbet, hátrafelé tolja magát, így megtesz akár egy métert is. Tolat mint a rákok :o) Pörög is hason, mint a ringlispi, ha elunja kiabál nekem hogy, fordítsam meg, pedig meg tud fordulni mindkét irányban,hasról-hátra és hátról hasra. Ülést gyakoroljuk, a fektetett pózt a babakocsiban nem szereti, ha félig felültetjük akkor erőlködik amíg fel nem ül. A biztonsági öv miatt mérges tud lenni, mert az ugye csak egyy darabig engedi garázdálkodni.. Imádja a lábát a szájába venni, nagyon szereti a vizet, minden nap a kádban úszunk egy fél órát, a pelenkázó oldalához ütögeti a felakasztott orrszívót, foga még nincs, de már jövöget, ha kanalas ételt kap, adok a kezébe egy kanalat, és néha beleturkál az ételbe és utána teszi a szájához. Eszik főzeléket,gyümölcsöt,tejpépet és szopizik is még, de sajnos elég kevés már régóta a tejem, ezért javasolta az orvos a hozzátáplálást. Létrázni szokott a kiságyban, a rácsokon úgy lépked és húzza magát mintha létrán menne. Imádja húzni a hajamat és a nagymama szemüvegét.

Ennyi jutott eszembe :o)

2009. aug. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert gyereked van, még nem kell elszállni 17.54-es. Attól még hogy fiatal vagyok és nekem nincs még nem vagyok hülyegyerek! Az oldalon pedig mindeki elmondhatja a véleményét. Én semmi sértőt nem mondtam, hogy 1000 ilyen kérdés van és ez TÉNY. Meg az is hogy ez nem verseny, hogy ki mit tud! Az én kutyám pl tud ülni, feküdni, ugatni parancsra, állni stb. DE A GYEREKED AZ EGY EMBER, MIT KELL MÉRNI HOGY MIT TUD?
2009. aug. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%

Majd megérted ha lesz gyermeked,hogy miért kell ilyen kérdést feltenni!

Sőt, lehet hogy sokkal kacifántossabbat fogsz majd kérdezni, ami most neked hihetetlen, az akkor természetes lesz. Remélem neked is jutnak majd akkor a "kedves és megértő" válaszolókból!

Ha nincs gyermeked, nem is tudod hogy mi az igazán nagy boldogság!!!!

2009. aug. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Egyrészt kikérem magamnak, hogy te megmondod, hogy nekem mi a boldogság. Neked a gyerek. De másnak nem mondhatod meg hogy mi az igazi boldogság. Másrészt úgy érzem egyetemistaként igazán ráérek még a ygerekkel. És ha féltem hogy nem fejlődik, akkor elviszem az orvoshoz, ha meg csak kiváncsi vagyok akkor elmegyek olyan helyre ahol csak kismamák vannak, mert ez a hely nem csak nekik szól. Itt vissza lehet keresni.
2009. aug. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!