Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eleg 12honapos fiamnak igy ennie?

Eleg 12honapos fiamnak igy ennie?

Figyelt kérdés

Reggel:csak tej(szilardat nem akar)

10kor gyumolcs,vagy griz

1fele ebed:alt. fozelek(husis)

uzsi:gyumolcs v jogurt

vacsi majas kenyer vagy mas es tej alvas elott

A ti 1evesetek hanyszor eszik 1nap?


2009. aug. 21. 09:15
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen jól eszik így! Az én fiam is hasonlóan eszik, bár sokszor nem szeret kanállal enni, és ilyenkor a falatokat kell a szájába adnom. zöldségeket szoktam párolni neki, és azt falatozza ebédre. Ő tízórait nem eszik, uzsonnára gyümit eszik és általában sajtot csipeget utána. Vacsorára velünk eszik kenyeret, valamilyen felvágottal, vagy májkrémmel, van, mikor rántottát,vagy bundás kenyeret. 11 körül iszik tejet. reggelire pedig tápszert eszik még.
2009. aug. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Enyém ugyan így, csak általában 10 óraira eszik szendvicset, utána gyümit (friss vagy üveges), uzsira meg tejpépet vagy sinlacot. Egyébként ugyanez. 15 hós kislány anyukája.
2009. aug. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jajj de jo akkor:) en amit keveslek az a reggeli tej hogy nem eszik szilardat,meg 10oraira is csak gyumit.Elso hozzaszolo a te babad akkor a reggeli tapszer utan a legkozelebbi ennivaloja az ebed?mekkora a suja babatoknak?Az en fiam 9kg es mindig ilyen eves paraba vagyok:) mert hat ugye tobbnek kene lennie
2009. aug. 21. 09:31
 4/10 anonim ***** válasza:

első vagyok: igen, reggeli után csak ebédet eszik sajnos. 9és fél kiló, 2.850nel született. Teljesen jó súlyban van a dokinő szerint is.

Igazából én nem aggódom az evésén nagyon, mert jókedvű, és mikor eszik, elég sokat eszik szerencsére.

2009. aug. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
miért kéne többnek lennie? mennyivel született? Szerintem a 9 kg körüli súly teljesen jó! Nameg ebben a korban már úgysem tudsz többet beleerőltetni, mint amennyit ő kér. legalábbis nálunk nem megy. egyszerűen kiköpi a falatokat, ha már nem kell neki több!
2009. aug. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jaja ismeros:D fiam is kikopi.Nem akarom en eroltetni.3,5kg al szuletett.elvileg 10,5nek "kene" lennie ugye?!dehat probalom nyugtatni magam:)
2009. aug. 21. 09:47
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem ne aggódj rajta! A lényeg, hogy folyamatos legyen a fejlődése, jókedvű legyen! lehet, hogy lemozogja. Az én fiam egész nap meg sem áll, néha csak nézek. azon gondolkozom, nekem s tápszert kellene innom, hátha így bírnám az iramot:-))
2009. aug. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hat rengeteget mozog az biztos,koszi a megnyugtatast.Jokedvu kigyerek,mosolyog mindig,minden rendben van.Csak kivancsi voltam hogy esznek az ilyenkoru babak.KOszi megegyszer a valaszokat.
2009. aug. 21. 09:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj a súlya miatt, teljesen jó. A lányom 15 hós, 9,6-9,7 kg. körül van, hónap végén megyünk dokihoz, akkor tudom meg pontosan, de így saccolom. Jó a súlya a fiadnak! Második voltam.
2009. aug. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszi-koszi neked is:)
2009. aug. 21. 10:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!